Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda визнана найкращим брендом у сегменті кросоверів

Honda визнана найкращим брендом у сегменті кросоверів
12 листопада 2015
Компанія Honda була названа найкращим брендом з-поміж виробників кросоверів («2016 Best SUV Brand») за версією News & World Report. Експерти відзначили моделі HR-V, CR-V і Pilot.

«Позашляховики Honda традиційно займають верхні рядки в рейтингах автомобільних видань. Функціональність і комфорт, в поєднанні з адаптацією для сімейних клієнтів, роблять моделі HR-V, CR-V і Pilot ідеальною пропозицією в сегменті SUV», - прокоментував керуючий редактор US News Best Cars, Джеймі Пейдж Дітон.

Дана нагорода дозволить зміцнити позиції лінійки кросоверів Honda. Із запуском оновленого CR-V восени 2014 року, а також стартом продажів компактного HR-V і третього покоління Pilot, компанія розраховує збільшити обсяг реалізації моделей SUV.

«Визнання Honda кращої маркою серед кросоверів підтверджує наші зусилля з розробки та впровадження продуктів, що відповідають потребам широкої аудиторії. Ми прагнемо виробляти безпечні, економічні і якісні автомобілі для найвибагливіших клієнтів», - прокоментував старший віце-президент і генеральний менеджер американсокго представництва Honda, Джефф Конрад

Методологія складання рейтингів News & World Report будується на аналізі та структуруванні різних автомобільних оглядів в пресі, даних з безпеки і надійності моделей.

Нагадаємо, що в Україні оновлений CR-V оснащується бензиновим 2,4 - літровим двигуном i-VTEC, сімейства Earth Dreams, потужністю 188 к.с.

Нові силові агрегати дозволили поліпшити динамічні характеристики моделі в порівнянні з попередником. Максимальна швидкість нової CR-V становить 190 км / год, а показники крутного моменту - 245 Нм при 3900 оборотах на хвилину. Розгін від 0-100 км / год також змінився у бік покращення і становить 10с, що на 6,5% краще, ніж у дорестайлингової моделі.

Крім того, істотно покращилася паливна економічність автомобіля. За рахунок безступінчатої коробки передач CVT, яка працює в парі з 2,4 - літровим i-VTEC, витрата пального знижена на 6% і становить 6,5л / 100 км при русі по трасі і 7,9 л. в змішаному циклі.

Нове покоління 8-місцевого кросовера Honda Pilot з'явиться в Україні в 2016 році.