Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda продемонструвала відмінні показники економії палива в британському MPG Marathon

Honda продемонструвала відмінні показники економії палива в британському MPG Marathon
08 жовтня 2015
Компанія Honda знову взяла участь у щорічному британському екологічному марафоні «MPG Marathon». В ході заходу команда подолала більше 400 миль дорогами загального користування. Мета унікального тест-драйву - домогтися мінімальних значень витрати палива.

Дизельна версія кросовера Honda CR-V, оснащена двигуном 1,6 i-DTEC, продемонструвала середній показник на рівні 3,3 л / 100 км.

Civic Tourer, агрегований також дизельним мотором 1,6 i-DTEC, досяг позначки витрати палива 3,1 л / 100 км і завоював перше місце у своєму класі і третє в загальному заліку.

Компактний дизельний Civic зміг продемонструвати фантастичний середній показник витрати 3,0 л / 100 км.

Нагадаємо, нещодавно під час масштабного тест-драйву територіями понад 20 країн Європейського Союзу, компанії вдалося встановити рекорд Гіннесса з економії палива. Після подолання 13498 км середня витрата склала 2,82 л / 100 км.

За кермом Honda Civic Tourer з дизельним двигуном 1,6 л i-DTEC було два співробітники європейського відділення Honda R&D Фергал МакГрат і Джуліан Уоррен, які добровільно погодилися взяти участь у проекті.

Варто також відзначити, тестова модель, яка взяла участь у тест-драйвіі, була стандартною серійною моделлю без змін і поліпшень. Незалежні експерти спеціально провели оцінку транспортного засобу на початку і наприкінці тест-драйву.