Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda продемонструє технології автоматизованого водіння на конгресі в Детройті

Honda продемонструє технології автоматизованого водіння на конгресі в Детройті
09 вересня 2014
Компанія Honda продемонструє декілька своїх останніх розробок в галузі інтелектуального транспорту на всесвітньому конгресі інтелектуальних транспортних систем в Детройті, що проходитиме з 7 по 11 вересня 2014 року. Серед запланованих заходів – перша у США демонстрація автоматизованого в’їзду на швидкісну автостраду, виїзду з неї та зміни смуги руху, що буде показано на справжніх шосе в Детройті, а також «віртуального буксира» – системи взаємодії між автомобілями під назвою V2V («автомобіль – автомобілю»), що допомагає водієві в складній ситуації на дорозі.

Honda також повідомить про інші свої найостанніші досягнення в технологіях під загальною назвою V2X, включаючи систему «автомобіль – пішоходу/велосипедисту» (V2P/B) та «автомобіль – мотоциклу» (V2M).

«Створення й розвиток передових, інтелектуальних транспортних систем являє собою новий рубіж у боротьбі за зниження кількості аварій на дорозі, а також травм і смертей, – каже Френк Палуч, президент Honda R&D Americas, Inc. – Ми покажемо наше бачення реалізації мрії компанії Honda, що полягає в безаварійному водінні, шляхом демонстрації наших постійних технологічних інновацій в активній безпеці та автоматизованих транспортних засобах».

Прагнення до безпечного водіння є частиною глобальної концепції Honda – «безпека для всіх» та зусиль компанії, спрямованих на використання технологій для забезпечення захисту пасажирів автомобілів, водіїв мотоциклів, пішоходів та інших учасників дорожнього руху. Воно охоплює безліч передових ініціатив у галузі активної та пасивної безпеки, зниження кількості травм пішоходів, захисту водіїв мотоциклів та запобігання зіткнень.

Дотримуючись цієї філософії, Honda також широко задіює передові технології допомоги водію й запобігання аварій, які допомагають підвищити обізнаність водія із оточенням, наприклад, система попередження про виїзд за межі смуги руху, система попередження про можливе зіткнення спереду, адаптивний круїз-контроль, гальмівна система для пом’якшення наслідків зіткнення та з’їздів із дороги.

Найсвіжіша новинка компанії, розкішний седан Acura TLX 2015, застосовує дані з монокулярної камери й радіолокаційної системи з міліметровими хвилями для покращеного «відчуття дороги» й підвищених здібностей пом’якшувати наслідки зіткнень, включно з системою виявлення пішоходів, допомогою в керуванні автомобілем та автономне аварійне гальмування.

Компанія Honda також є лідером у застосуванні камер заднього огляду, що будуть встановлені як стандартне обладнання на всіх автомобілях Honda й Acura 2015 модельного року (в модельному ряду 2014 року ними обладнано понад 95% автомобілів). На сьогодні американський підрозділ компанії є провідним на ринку, отримавши найвищий рейтинг безпеки від Американського інституту дорожньої безпеки (IIHS).