Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda проведе польові випробування мікророзмірного електромобіля Micro Commuter Prototype β

Honda проведе польові випробування мікророзмірного електромобіля Micro Commuter Prototype β
22 липня 2013

18 липня 2013 року Honda Motor Co., Ltd. і муніципалітет міста Сайтама, Японія почали готуватися до польових випробувань Micro Commuter Prototype β, мікророзмірного автомобіля виробництва Honda. Вони почнуться цієї осені.
У ході випробувань Honda дослідить особливості використання мікророзмірних засобів пересування в міському середовищі з метою розв’язання ряду транспортних проблем. Загалом заплановано отримати відповіді на такі питання: чи годиться такий електромобіль для пересування на короткі відстані для літніх людей? Чи можна його використовувати як прокатне авто для комерційних цілей і поїздок на роботу? Наскільки він зручний для сімей із дітьми?

Також спільно з проектом E-KIZUNA у місті Сайтама, в рамках якого Honda тестує систему «Розумний дім» (Honda Smart Home System), буде вивчена можливість застосування мікророзмірного електромобіля як побутового джерела енергії. Окрім цього,  Honda розгляне питання міського планування й інфраструктури, що пов’язані з обома проектами.

Micro Commuter Prototype β – мікророзмірний електромобіль для поїздок на короткі відстані, створений відповідно до класифікації мікророзмірних транспортних засобів, розробленої з ініціативи Міністерства земельних ресурсів, інфраструктури, транспорту й туризму Японії, а також стандартів для транспортних засобів категорії L7(1)  в Європі. Довжина Micro Commuter Prototype β складає 2,5 м при ширині всього 1,25 м. Автомобіль має запас ходу до 100 км і може розганятися до 80 км/год. Керування всіма системами здійснюється за допомогою портативного планшета.


Впровадження системи Variable Design Platform, що передбачає можливість використання різних кузовів на одні платформі, дозволило розмістити основні компоненти, такі як батарея, двигун і блок керування, під підлогою та в задній частині автомобіля, звільнивши достатньо місця для комфортного розміщення двох пасажирів. Таке рішення полегшило виробництво кузовів різного типу, що більшою мірою враховують потреби користувачів, ніж існуючі автомобілі. Для проведення випробувань Honda надасть двомісні (один водій/один пасажир) моделі (2).

Залишаючись вірною своєму прагненню створювати транспортні засоби нового покоління, що приносять більше задоволення від керування і при цьому не так шкідливі для довкілля, Honda й далі продовжуватиме дослідження й вестиме розробки в цьому напрямкові.

 

 

 

 

 

(1) Одна з категорій автомобільного транспорту в Європі. Електромобіль в цій категорії має важити не більше 400 кг без урахування ваги батареї при вихідній потужності не більше 15  кВт.

(2) Якщо змінити конфігурацію заднього сидіння, то в автомобілі зможуть поміститися водій і двоє дітей.