Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda Racing Corporation продовжила контракт із чемпіоном світу Moto GP Марком Маркесом

Honda Racing Corporation продовжила контракт із чемпіоном світу Moto GP Марком Маркесом
21 травня 2014
Honda Racing Corporation до 2016 року продовжила контракт із дійсним чемпіоном світу Moto GP Марком Маркесом. Продовження контракту стало важливим кроком у розвитку HRC, враховуючи разючі досягнення Марка, який у цьому сезоні виграв усі перегони, причому всі – з поул-позиції.

Діставши в 2010 році перемогу на Чемпіонаті світу з шосейно-кільцевих мотоперегонів у класі 125 см³, а потім повторивши свій тріумф у 2012 році, але вже в класі Moto 2, юний іспанець увірвався до світу MotoGP, як вихор. І став наймолодшим чемпіоном світу в королівському класі в свій перший же сезон. Після приєднання до «заводської» команди Repsol Honda Марк фінішував на подіумі в усіх своїх двадцяти двох перегонах у MotoGP, окрім двох. У нього 10 перших місць, шість других і чотири бронзи. При цьому в скарбничці у талановитого пілота є вже 13 поулів.

До Гран-прі Франції перегонець підійшов у верхньому рядку особистого заліку, випереджаючи найближчого свого конкурента на 28 очок.

Марк Маркес

«Я дуже радий продовженню мого контракту з HRC. Стати частиною команди Honda Repsol завжди було моєю мрією, а півтора роки тому стало реальністю завдяки Honda. У попередньому сезоні все відбувалося дуже швидко, і я ніколи не припускав, що зможу досягнути такого результату. Перемога на Чемпіонаті світу в перший же сезон – ще одна мрія, що справдилася. Для мене велика честь бути частиною сім’ї Honda, і я радий, що залишусь серед цих чудових людей ще на два сезони».

Шухей Накамото, віце-президент Honda Racing Corporation

«Ми дуже задоволені тим, що змогли досягнули згоди з Марком і продовжити його перебування у нашій команді ще на два сезони. Певна річ, ми хотіли, щоб Марк залишався частиною сім’ї Honda, цього ж хотів і він… так що продовження контракту стало цілком закономірним кроком, навіть попри те, що сезон тільки почався! Марк демонструє феноменальні результати в 2014 році, його вміння всотувати інформацію і пристосовувати до нового боліда варте найвищих похвал».

 

Статистика Марка Маркеса в Чемпіонаті світу

MotoGP

Перегони: 22

Подіуми: 20 (10 x 1-й, 6 x 2-й, 4 x 3-й)

Поули: 13

Швидкі кола: 13

Чемпіон світу: 2013

 

Moto2

Перегони: 32

Подіуми: 25 (16 x 1-й, 6 x 2-й, 3 x 3-й)

Поули: 14

Швидкі коли: 7

Чемпіон світу: 2012

 

125cм3

Перегони: 46

Подіуми: 14 (10 x 1-й, 4 x 3-й)

Поули: 14

Швидкі кола: 9

Чемпіон світу: 2010