Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda розкрила подробиці про нові турбовані двигуни

Honda розкрила подробиці про нові турбовані двигуни
27 жовтня 2015
Honda розкриває подробиці про нові турбовані бензинові двигуни. Силові агрегати VTEC TURBO об'ємом 1,0л і 1,5л будуть встановлюватися на десяте покоління Civic. Нагадаємо, старт продажів моделі в Європі заплановано на початок 2017 року.

Дані мотори є частиною сімейства Earth Dreams і поєднують відмінні динамічні характеристики і чудову паливну економічність. Перший двигун VTEC TURBO об'ємом 2,0л дебютував на новому Civic Type R, та має потужність 310 к.с.

Силові агрегати створені на основі сучасних технологій, з використанням найпередовіших інженерних розробок, що дозволяє знизити тертя і збільшити продуктивність, а також покращити екологічні показники. Нові двигуни отримали турбокомпресор і технологію прямого вприскування, таким чином забезпечуючи відмінний баланс між високою потужністю і крутним моментом.

Десяте покоління Civic з'явиться в Європі на початку 2017 року. П'ятидверна версія буде вироблятися на заводі Honda в Суїндоні, Великобританія. Компанія інвестує 270 млн. € на нові технології та виробничі процеси, щоб підготувати підприємство до випуску Civic.