Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

«Honda Safety Day» у Києві: конкурси, розваги, майстер-класи

«Honda Safety Day» у Києві: конкурси, розваги, майстер-класи
25 травня 2015
23 травня 2015 року компанія «Хонда Україна» провела розважальний захід «Honda Safety Day», який відвідало близько 1000 гостей. В рамках свята відбулося безліч конкурсів та ігор, були проведені захопливі майстер-класи для дітей та дорослих, мото-змагання «Джимхана», виступ стант-райдерів, а також уроки безпечного водіння.

Програма заходу була більше ніж насичена: міні-спектаклі від аніматорів на тему правил дорожнього руху; батут; призові конкурси й вікторини; майстер-клас для дорослих на тему безпечного водіння. Найпопулярнішою розвагою була спеціальна дитяча міні-траса з дорожніми знаками, службою ДАІ та електромобілями.

Не менш захопливим видовищем стало мото-змагання «Хонда Джимхана», в якому міг взяти участь кожен охочий на своєму мотоциклі. За правилами змагання мотоциклісти повинні були об’їхати серію перешкод за мінімальний час із найменшою кількістю помилок. Цього року у конкурсі взяли участь 39 мотоциклістів. Переможцями змагання стали: 1 місце – Ільєв Володимир, який отримав у подарунок шолом від Арда Мото і захисну куртку, 2 місце – Мікулін Віктор (приз – шолом), 3 місце – Ковальов Максим (приз – перчатки). Спеціальний приз – Кубок Президента «Хонда Україна» – отримав Кіріс Володимир, а також пам’ятний подарунок – захисну «черепаху».

Президент компанії «Хонда Україна» пан Таку Касахара так прокоментував це свято: «Той факт, що бренд Honda, створений понад півстоліття тому в далекій Японії, сьогодні приваблює стількох людей по всьому світу, неймовірно надихає на нові досягнення».