Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda створила перший «нескінченний» ролик на YouTube

Honda створила перший «нескінченний» ролик на YouTube
09 квітня 2015
Honda стала першим брендом, що створив «нескінченний» ролик на платформі YouTube, який є частиною рекламної кампанії перед лончем Honda CR-V 2015 р.в. Слоган кампанії – «Дорога до досконалості нескінченна».

Кампанія під назвою «Нескінченна дорога» спрямована на рекламування різних удосконалень у двигуні, дизайні та технологіях, притаманних Honda CR-V 2015 р.в., водночас зображаючи нескінченний шлях Honda до її на сьогодні найпередовішого автомобіля CR-V.

Перший у світі «нескінченний» ролик на платформі YouTube був викладений на каналі HondaVideo. Компанія перетворила рекламний ролик на нескінченний фільм, що міняється залежно від часу перегляду та місця перебування глядача. Від дня його представлення, 7 квітня, цей фільм транслюватиметься безперервно, візуально відображаючи час та місце, з якого його дивиться кожен із глядачів.

Щоб подивитися відео, перейдіть на сторінку: www.endlessroad.eu

Телевізійний рекламний ролик Honda використовує гіпнотичну зорову ілюзію, щоб продемонструвати нескінченне прагнення  Honda до досконалості. Honda CR-V їде по спіральній дорозі, яка, здається, ніколи не закінчується, а автомобіль рухається в світі всередині світу, по нескінченній петлі, що створює заворожливий ефект.