Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda в світі автоспорту в 2017 році

Honda в світі автоспорту в 2017 році
17 лютого 2017
Компанія Honda Motor Co оголосила про плани на 2017 рік в області автоспорту.

Honda продовжить боротьбу в Чемпіонаті Формула-1 (FIA Formula One World Championship) в якості постачальника силових агрегатів для команди McLaren-Honda, яку в цьому сезоні будуть представляти пілоти Фернандо Алонсо і Стоффель Вандорн.

Продовжиться і участь Honda в Чемпіонаті світу з шосейно-кільцевих перегонів на легкових автомобілях (WTCC). Болід Civic WTCC, оснащений 1,6-літровим двигуном з прямим впорскуванняс і турбонаддувом буде в розпорядженні двох заводських команд: Castrol Honda World Touring Car Team з пілотами Тьяго Монтейро і Норбертом Міхелісом, і Honda Racing Team J.A.S., яку представлятиме гонщик Ре Мітіга. Що стосується приватних команд, то Honda поставляє автомобіль для Zengo Motorsport, для якої 2017 рік стане вже п'ятим сезоном разом з болідом Civic WTCC. З такою великою присутністю, Honda має всі шанси поборотися за першість в особистому заліку і чемпіонаті серед виробників.

У серії Super GT Honda буде конкурувати з п'ятьма командами і їх болідами. Спеціально для сезону 2017 року було розроблено спорткар NSX-GT, створений на основі серійного Honda NSX. У серпні 2016 року була представлена ​​нова модель, яка була значно поліпшена і здатна поборотися за титул.

У японському Чемпіонаті Super Formula Honda виступить з болідом HR-417E, оснащеному 2,0-літровим 4-циліндровим двигуном з безпосереднім впорскуванням і турбонаддувом. Разом з титулованим французьким пілотом П'єром Гасли, команда Mugen є одним з фаворитів змагання.

У Північноамериканської серії IndyCar Honda продовжить постачати силові агрегати для чотирнадцяти болідів з шести команд. Новий двигун HI17TT V6 об'ємом 2,2 л буде оснащуватися двома турбінами.