Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda вперше представить новий концепт FCEV на автосалоні в Лос-Анджелесі

Honda вперше представить новий концепт FCEV на автосалоні в Лос-Анджелесі
15 листопада 2013

Компанія Honda опублікувала ескіз нового концепту FCEV, що буде вперше представлений 20 листопада на автосалоні в Лос-Анджелесі. Дизайн концепту відображає напрям розвитку майбутнього покоління електромобілів на паливних елементах. Очікується, що лінійка авто з’явиться на ринках Японії та США вже в 2015 році, а трохи пізніше – в Європі.  

«Концепт Honda FCEV демонструє наше бачення засобів пересування майбутнього, а також підкреслює прагнення компанії створювати автомобілі на альтеративних джерелах енергії, – коментує Майк Аккаватті, старший віце-президент American Honda Motor Co., Inc. – Тепер ми працюємо над створенням нового покоління автомобілів на паливних елементах, що побачить світ у 2015 році. Ми маємо намір реалізувати весь наш досвід у цій сфері, щоб у перспективі досягнути абсолютної екологічності транспортних засобів».

Honda є провідною компанією в галузі розроблення й застосування технології паливних елементів. У 2002-му році компанія здійснила справжній прорив, ставши першим автовиробником, що почав продавати в лізинг автомобілі на паливних елементах клієнтам, що мають парк авто. Honda також стала першим виробником, який почав постачання авто на паливних елементах для персонального використання у 2005 році. Сьогодні близько двох десятків клієнтів використовують FCX Clarity. Вони не просто дістають задоволення від керування, але й допомагають компанії й далі вдосконалювати технологію паливних елементів.

Більше інформації про концепт FCEV, а також про оновлений Civic 2014 буде надано 20 листопада на автосалоні в Лос-Анджелесі.