Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

HONDA ДРУГИЙ РІК ПОСПІЛЬ ПОСІДАЄ ПЕРШЕ МІСЦЕ В РЕЙТИНГУ ЗАДОВОЛЕНОСТІ КЛІЄНТСЬКИМ СЕРВІСОМ

HONDA ДРУГИЙ РІК ПОСПІЛЬ ПОСІДАЄ ПЕРШЕ МІСЦЕ В РЕЙТИНГУ ЗАДОВОЛЕНОСТІ КЛІЄНТСЬКИМ СЕРВІСОМ
13 серпня 2012
За результатами дослідження Індексу клієнтського сервісу (CSI), проведеного в Китаї в 2012 році, Honda набрала 905 балів із 1000 можливих. Це означає, що клієнти Honda найбільшою мірою задоволені післяпродажним обслуговуванням. Опитування другий рік поспіль підтверджує лідерські позиції компанії у сфері клієнтського сервісу.

Дослідження CSI проводилося в Китаї і враховувало думку автовласників, які проходять техогляди у авторизованих дилерів. Одна з умов участі в опитуванні: респондент має бути власником авто від 12 до 24 місяців. Автомобілісти оцінювали доступність сервісного центру, загальну якість обслуговування, буксирування до сервісного центру, якість прийому й консультаційних послуг. Honda перемогла в усіх п'яти категоріях і набрала безпрецедентний для CSI результат.

Результати Індексу клієнтського сервісу (CSI) 2012 ще раз підтверджують високу якість сервісів Honda і прагнення компанії зробити клієнтові  володіння автомобілем максимальна приємним.

Дослідження Індексу клієнтського сервісу (CSI) проводяться в Китаї з 2001 року. У 2012 за допомогою особистого інтерв'ю було опитано 14 657 респондентів про 23 автомобільні бренди. Згідно з опитуванням, компанія Honda останні два роки посідає перше місце серед автовиробників.