Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

HONDA ВИГРАЛА 61-Й КУБОК КОНСТРУКТОРІВ

HONDA ВИГРАЛА 61-Й КУБОК КОНСТРУКТОРІВ
28 листопада 2012
Перемога Даніні Педроса 11 листопада у Валенсії принесла Honda Motor Company 61-й Кубок конструкторів MotoGP-2012 (Repsol Honda RC213V).

Кубок цього року – дев’ятнадцятий для Honda у першому класі (шостий у MotoGP і тринадцятий у класі 500 см3). Крім того, в активі команди шість перемог у класі 350 см3, дев’ятнадцять – у 250 см3, п’ятнадцять – у 125 см3 і дві – у 50 см3. У загальній скарбничці Honda – 658 перемог, із яких 12 одержані в цьому сезоні. Є всі підстави вважати, що в наступному році число перемог зросте.

Гонщики Repsol Honda Team Даніні Педроса й Кейсі Стоунер зробили неоціненний внесок у перемогу на Кубку конструкторів 2012: вони набрали загалом 412 балів. При цьому Даніні Педроса показав найкращий результат Honda 10 разів, а Кейсі Стоунер, незважаючи на пропуск трьох гонок через травму, продемонстрував найкращий результат 7 разів. Крім того, гонщик команди-сателіта Honda Альваро Баутіста посів третє місце в Сан-Марино, що також сприяло перемозі.

Кожний заїзд сезону 2012 гонщики Honda закінчували на п’єдесталі пошани, і Кубок конструкторів був виграний завдяки наступним результатам: Катар – Педроса 20, Іспанія – Стоунер 25, Португалія – Стоунер 25, Франція – Стоунер 16, Каталонія – Педроса 20, Великобританія – Стоунер 20, Нідерланди – Стоунер 25, Німеччина – Педроса 25, Італія – Педроса 20, США – Стоунер 25, Індіанаполіс – Педроса 25, Чехія – Педроса 25, Сан-Марино – Баутіста 16, Арагон – Педроса 25, Мотегі – Педроса 25, Малайзія – Педроса 25, Австралія – Стоунер 25, Валенсія – Педроса 25. 

Honda – це та компанія, чиї легендарні й інноваційні мотоцикли поєднують у собі найкращі якості: пройшовши шлях від простих мопедів до найсучасніших гоночних моделей, вони створені блискучими інженерами, які працюють під керівництвом відданих своїй справі менеджерів. Команда Honda вимагає й досягає досконалості.

Завдяки проникливості, абсолютній чесності й самовідданості таких людей, як Шухей Накамото (виконавчий віце-президент Honda Racing Corporation), Honda змогла здобути перемогу на Кубку конструкторів у класі 1000 см3, який повернувся на MotoGP.

Тецуо Сузукі – президент HRC, головний керуючий і операційний директор Honda R&D Co., LTD: «Наша чергова, 61 перемога в Кубку конструкторів – це чудове досягнення, яке є спільною заслугою розробників і гонщиків. Ми перемагаємо другий рік підряд, і це свідчить, що HRC сильніша, ніж будь-коли. На жаль, Даніні не зміг стати першим серед гонщиків, але він боровся до останнього. Ми щиро вітаємо Хорхе Лоренцо – для нього це був видатний сезон. На жаль, ми прощаємося з нашим чемпіоном 2011 року Кейсі Стоунером і зичимо йому всього найкращого в майбутньому. Я маю подякувати всім спонсорам і технічним партнерам команди за їхню постійну підтримку й неоціненний внесок. Також я хотів би сказати спасибі всім нашим шанувальникам по всьому світу: у наступному сезоні ми сподіваємося знову потішити вас перемогою!».