Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda піклується про екологію: перший завод у США, який забезпечує себе енергі-єю вітру з власних вітрогенераторів

Honda піклується про екологію: перший завод у США, який забезпечує себе енергі-єю вітру з власних вітрогенераторів
03 лютого 2014
Два нових вітрогенератори почали роботу на заводі Honda в Огайо. Це підприємство – перше серед провідних автовиробників США, що забезпечує себе енергією вітру з генераторів, які пе-ребувають у власності заводу. За рік турбіни вироблятимуть близько 10 000 МВт/год, що пок-риває 10% необхідної заводу електроенергії.

Встановлення вітрогенераторів – черговий етап довгострокової кампанії Honda зі зниження впливу на довкілля. Головна мета ініціативи – скоротити емісію СО2 від техніки на 30%, а також значно зменшити об’єм викидів заводами компанії до 2020 року порівняно з 2000-м.

На сьогодні аналогічні проекти уже реалізовані на заводах Honda по всьому світу:

Північна Америка

У кінці 2014 року будуть запущені нові завод і вітропарк у Бразилії. Вітропарк вироблятиме достатньо енергії (95 000 МВт/год), щоб покрити витрати всіх виробничих майданчиків Honda в цій країні.

 Азія

Японський завод Honda Yorii, який почав роботу в липні 2013 року, є одним із найвисокотехнологічніших авто виробництв у світі. Встановлені на ньому сонячні панелі дозволяють скоротити кількість викидів СО2 на 1 200 тонн на рік.

 Європа

Завод Honda UK Manufacture в Англії отримує електроенергію з  21 000 сонячних панелей, які займають територію 13 га. Батареї дають 4,5 ГВт електроенергії, що відповідає 4,4% річної потреби заводу і дозволяє знизити викиди СО2 на 2 000 тонн.

Турецький завод Honda також розвиває напрям сонячної енергетики. На сьогодні там виробляється 124 000 КВт/год на рік, що вже дозволило знизити рівень викидів на 54 тонни.