Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

HONDA ЗАПУСКАЄ ГЛОБАЛЬНУ СОЦІАЛЬНУ PR-КАМПАНІЮ, НАТХНЕННУ ПОДОРОЖАМИ СВОЇХ КЛІЄНТІВ

HONDA ЗАПУСКАЄ ГЛОБАЛЬНУ СОЦІАЛЬНУ PR-КАМПАНІЮ, НАТХНЕННУ ПОДОРОЖАМИ СВОЇХ КЛІЄНТІВ
01 липня 2013

Сьогодні Honda Motor Europe запускає глобальну соціальну PR-кампанію #myjourney. Використовуючи хештег #myjourney в Twitter і додаючи контент на сайті www.myjourneys.com, ви можете розповісти про свої великі й маленькі подорожі. В цій кампанії Honda віддає пошану мандрівникам усього світу.

Honda – це компанія, що дарує радість руху. Наші продукти підштовхують людей вирушати в дорогу й відкривати для себе світ. Інтернет-майданчик www.myjourneys.com пропонує всім охочим поділитися своїми подорожами й дізнатися про нові маршрути від інших учасників.

Кампанія натхненна одним із клієнтів Honda – Джоном Хенкоком (Jon Hancock). Разом зі своєю дружиною Крістін (Christine) він здійснив навколосвітню подорож  на Honda Civic 1987 року випуску. Джон виїхав із Брістоля (Великобританія) і приїхав до місця виготовлення автомобіля у місто Судзука (Японія).

Мандрівка Джона й Крістін – лише один із прикладів. Эд Марш (Ed Marsh) проїхав на своєму мотоциклі Honda C90 від Малайзії до Лондона, а потім вирушив через Скандинавію до Північного полярного кола. На іншому боці земної кулі відважні шукачі пригод обігнули північне узбережжя Австралії, використовуючи підвісний мотор Honda BF225.

Всі ці подорожі підтверджують філософський принцип Honda – «Сила мрії» (The Power of Dreams). «Частіше за все мрії можна втілити в життя, а неможливими вони здаються тільки через обмеження, які ми самі собі вигадали», – зазначає Джон Хенкок. #myjourney надає людям можливість розповісти про свої мандрівки та надихнути на нові звершення.

Детальніше дізнатися про кампанію та поділитися історіями про свої подорожі можна, використовуючи хештег #myjourney в Twitter, а також на сайті www.myjourneys.com.