Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda запускає виробництво 10-го покоління Civic

Honda запускає виробництво 10-го покоління Civic
22 жовтня 2015
Компанія Honda анонсувала початок виробництва нового Civic на заводі в Алістоне, провінція Онтаріо, Канада. Модель, яка повинна надійти в дилерські центри США і Канади в середині листопада, є одним із найамбітніших проектів у 43-річній історії Civic.

«Civic 10-го покоління є новим зразком класу компактних автомобілів, поєднуючи продуктивність, економічність, безпеку і вишуканий стиль. Ми також визначили нові стандарти виробництва, що дозволить надати нашим клієнтам по всьому світу модель найвищої якості», - прокоментував Президент Honda of Canada Manufacturing, Ден Сміт.

Канадський завод став першим, де застосовані новітні виробничі процеси і технології, які ляжуть в основу функціонування інших 11-ти підприємств, які випускатимуть Honda Civic.

 Нагадаємо, десяте покоління Honda Civic оснащується абсолютно новими двигунами, серед яких є і силові агрегати з турбонаддувом, які вперше будуть доступні для американських покупців. На вибір майбутніх клієнтів будуть представлені: 2-літровий двигун DOHC i-VTEC, оснащений 6-ступінчастою механічною коробкою передач, або безступінчатою трансмісією CVT і 1,5-літровий 4-циліндровий силовий агрегат DOHC з турбонаддувом, що працює в парі з CVT.

Дизайн нового Civic став агресивнішим і виразнішим. Сучасні стилістичні рішення доповнюються вишуканими деталями, такими як яскрава передня частина і випуклі колісні арки. Важливим доповненням є і світлодіодна оптика, що підкреслює технологічний зовнішній вигляд.

Новий Civic оснащується передовим пакетом безпеки Honda Sensing, який включає в себе системи запобігання зіткнень і з’їзду  з дороги, а також адаптивний круїз-контроль.

Крім того, автомобіль буде доступний з комбінованою мультимедійною системою, що підтримує підключення як пристроїв Apple, так і гаджетів, що працюють на ОС Android.

На даний момент інформації про появу моделі на українському ринку немає.