Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

iManual – зручна електронна інструкція до автомобілів Honda й Acura

iManual – зручна електронна інструкція до автомобілів Honda й Acura
24 вересня 2014
З 23 вересня 2014 року власникам автомобілів Honda і Acura став доступний спеціальний додаток для перегляду Інструкції з експлуатації автомобіля на смартфоні або планшеті – iManual. Інтуїтивний інтерфейс, зручний пошук і корисні додаткові функції допоможуть легко знайти детальну інформацію з правильної та безпечної експлуатації чи обслуговування автомобіля. Додаток «iManual» уже доступний для завантаження на Google Play і найближчим часом з’явиться на AppStore.

Програма автоматично визначає модель, рік випуску та комплектацію вашого автомобіля за введеним серійним номером (VIN) і завантажує відповідні матеріали. А завдяки періодичному оновленню матеріалів через мережу Wi-Fi ви завжди матимете точну і актуальну інформацію про свій автомобіль.

 

Додаток пропонує різні методи пошуку даних:

  • повнотекстовий пошук за ключовим словом або його частиною (від 3-х символів);
  • візуальний пошук за основними компонентами та органами керування на зовнішніх та внутрішніх оглядах автомобіля. Просто торкніться виділеного елемента, кнопки чи індикатора на зовнішньому чи внутрішньому круговому огляді (або одному з детальних зображень), щоб дізнатися про його призначення, функціонування та використання.;
  • тематичний покажчик об’єднує статті зі спільною тематикою в переліки та розділи, полегшуючи пошук пов’язаних між собою систем або функцій.

Вже можна завантажити інструкції з експлуатації моделей Honda CR-V, Acura MDX і Acura RDX. В майбутньому запланована розробка подібних інструкцій для Honda Accord, Acura TLX та інших моделей. Всі Інструкції з експлуатації доступні трьома мовами – російською, українською та англійською. На один пристрій можна завантажити декілька інструкцій для різних моделей чи комплектацій продукції Honda або Acura.