Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Інновації Honda на виставці CEATEC JAPAN 2014

Інновації Honda на виставці CEATEC JAPAN 2014
08 жовтня 2014
Компанія Honda Motor Co., Ltd. представила на CEATEC JAPAN 2014 повномасштабну модель водневої станції «Smart», переносний інвертор для зовнішнього подавання електроенергії від електрокара на паливних, а також інші продукти та технології.

Прагнучи реалізувати ідею радості та свободи руху, а також стійкого суспільства, в якому люди можуть насолоджуватися життям, Honda докладає усіх зусиль для розвитку стійких енергетичних технологій і технологій для мобільних продуктів. Сподіваючись дати можливість більшій кількості людей побачити та випробувати такі технології й продукти, компанія Honda виставила їх на передовій виставці IT та електроніки, CEATEC JAPAN, другий рік поспіль.

На своєму стенді Honda запропонувала інновації, створені для щасливого життя в майбутньому суспільстві водневих продуктів. Виставка була розділена на три тематичні частини: «створюй», «використовуй», «під’єднуйся».

В рамках теми «створюй» Honda представила повномасштабну модель водневої станції й забезпечила легке для розуміння введення до системи, що генерує водень. Ця станція обладнана оригінальною системою електролізу води виробництва Honda, що не потребує компресора. Ба більше, ця станція була спільно розроблена компаніями Honda й Iwatani Corporation як перша в світі воднева станція, ключові компоненти якої, включно з високонапірним водневим баком й наконечником заправника, розміщені в пакуванні, що нагадує коробку.

Для теми «створюй» Honda представила технології для електрокара на паливних елементах, що живиться від електричного двигуна, який використовує електроенергію, створювану за допомогою хімічної реакції за участю водню. Виставковий експонат також включає схожий на автомобіль дисплей, що дозволяє відвідувачам розважатися, вивчаючи концепцію використання енергії водню.

І, нарешті, в рамках теми «під’єднуйся» Honda представила декілька нових технологій, за допомогою яких автомобілі стають більше під’єднані до буденного життя людей. Об’єднавши електрокар, що генерує електроенергію, з інверторними технологіями, можна створити пересувну й малогабаритну електростанцію, яка забезпечуватиме енергією цілі  спільноти.  

Ба більше, Honda представить “ROAD H!NTS,” нову послугу з категорії навігації, за допомогою якої, з застосуванням комунікаційних технологій, буде встановлюватися зв’язок між автомобілями й містами в безпосередній близькості. Користувачі отримуватимуть найсвіжішу й ретельно дібрану інформацію залежно від місця перебування їх автомобілів.