Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

«Мистецтво створення»: концепт-кари Honda доступні в 3D

«Мистецтво створення»: концепт-кари Honda доступні в 3D
30 січня 2014

Компанія Honda запустила сайт «Honda 3D Design Archives», де зберігаються 3d-моделі концепт-карів попередніх років. Honda, відома своїми інноваціями, дає можливість усім фанам бренду побувати в ролі інженера.

Останніми роками технології 3d-друку активно розвиваються і стають доступні звичайним споживачам. Тому відвідувачі нового сайту Honda можуть не тільки переглянути тривимірні моделі концепт-карів, а й роздрукувати їх на 3D-прінтері. Любителі експериментів можуть також змінити дизайн моделей на власний розсуд і поділитися ними в соцмережах. Цілком можливо, що саме ваші ідеї надихнуть інженерів Honda на створення нового концепт-кара. Бо ж в основі найкращих винаходів часом лежать найнеймовірніші задуми.

Новий сайт є частиною глобального проекту Honda, запущеного компанією минулого року. Початком проекту став випуск відеоролика під назвою «Super ultra daydreams» («Мрії за межами реальності») на Токійському автосалоні. Відео наочно показує, що креатив і струнка концепція є ключем створення високотехнологічних автомобілів, які дарують задоволення від керування.