Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Хоан Барреда приніс четверту перемогу Honda TEAM HRC на ралі Дакар 2014

Хоан Барреда приніс четверту перемогу Honda TEAM HRC на ралі Дакар 2014
09 січня 2014

Мотогонець Honda TEAM HRC Хоан Барреда фінішував першим на етапі Сальта – Уюні Ралі Дакар 2014. Ця перемога стала четвертою в активі команди Honda TEAM HRC за останні сім днів. Поточний сезон для Honda другий після довгої перерви – команда відновила участь у ралі Дакар в 2013 році й посіла друге місце в загальному заліку.

Хоан Барреда успішно подолав 7-й етап перегонів, навіть попри складні погодні умови. Показавши чудовий результат на основній та спецділянці, він фінішував першим із відривом у 4,03 хвилини від Марка Кома, теперішнього лідера перегонів. «Я дуже задоволений тим, як минув цей етап. Було складно зберігати зосередженість, бо ж через рух високогір’ям в мене трохи паморочилося в голові», – відзначив перегонець.

Добре справився із заїздом і другий пілот Honda TEAM HRC Хелдер Родрігес – він фінішував сьомим, а в загальному заліку посів восьме місце. Третьому учасникові команди – Хав'єру Піццоліто – вдалося здійснити стрімкий ривок і тепер він на 18-ому місці.

День виявився успішним і для перегонців інших команд, які користуються новим мотоциклом Honda CRF450 RALLY. Пілот Лайа Санс що не день, то покращує свої результати і на поточному етапі опинилась12-ою.

Ралі Дакар – щорічні перегони-марафон, що проводяться з 1978 року. З 2009 року ралі проходить у Південній Америці. У змаганнях беруть участь мотоцикли, квадроцикли, легкові автомобілі й вантажівки. Цього року пілоти Honda TEAM HRC виступають на новому мотоциклі Honda CRF450 RALLY.