Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

"Хонда Україна" і команда ArDa-Moto RT, володар Кубка України по шосейно-кільцевих мотоперегонах, стали партнерами

27 квітня 2012
Компанія "Хонда Україна", яка представляє світового лідера у виробництві мотоциклів, стала офіційним партнером мотоспортивної команди ArDa-Moto Honda Racing Team

Українська команда ArDa-Moto Honda RT створена в 2010 році. Уже у свій дебютний рік команда на мотоциклах Honda зайняла верхні щаблі п'єдесталу в семи етапах із восьми на Чемпіонаті України по шосейно-кільцевих мотоперегонах (ШКМГ) і завоювала Кубок України. Сьогодні до складу команди входять володар цього кубка Сергій Сидоров, срібний призер Чемпіонату Віталій Кушнаренко, а також пілоти Торубаров Олександр і Яцура Геннадій.  

У технічному арсеналі команди — байки класу суперспорт, які прекрасно зарекомендували себе: три мотоцикли Honda CBR 1000 RR і один Honda CBR 600 RR. Зараз пілоти ArDa-Moto Honda RT продовжують серйозну підготовку, розраховуючи на вищі досягнення в рамках Чемпіонату України по ШКМГ-2012.

Сергій Сидоров, пілот ArDa-Moto Honda RT, володар Кубка України по ШКМГ-2010: "Ми докладемо всіх зусиль для досягнення нашої мети. Тим більше, що цього року в нас з'явилася потужна підтримка в особі компанії "Хонда Україна", яка забезпечила нас новою технікою. Таким чином, серйозно започатковане наше партнерство, і ми розраховуємо розвивати його, отримуючи нові перемоги".

Олександр Мельник керівник мотонапрямку компанії "Хонда Україна": "Мотоспорт — це галузь, де Honda традиційно сильна як жоден інший виробник мотоциклів. Як партнер української команди професійних мотогонщиків Honda передає їй частинку свого досвіду й перемог на найважливіших змаганнях світу. Ми сподіваємося, що така синергія допоможе команді скорити нові вершини".

Інформація про команду ArDa-Moto Honda RT

Українська команда професійних мотогонщиків ArDa-Moto Honda RT створена в 2010 році. У тому ж році дебютувала в Чемпіонаті України з ШКМГ (шосейно-кільцевих мотоперегонів), стала володарем Кубка України й зайняла верхні щаблі п'єдесталу на мотоциклах CBR 1000 RR. Команда виступає на байках класу Supersport: три Honda CBR 1000 RR і один Honda CBR 600 RR. Склад команди: Сидоров Сергій (3, клас SBK), Кушнаренко Віталій (75, клас SBK), Торубаров Олександр (27, клас STK-1000) на Honda CBR 1000RR, Яцура Геннадій (70, клас STK-600) на CBR 600RR і два техніки. Офіційним спонсором команди ArDa-MotoHonda RT з 2012 року є компанія "Хонда Україна".