Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

«Хонда Україна» відкрила мотосезон на міжнародній виставці «МотоБайк 2015»

«Хонда Україна» відкрила мотосезон  на міжнародній виставці «МотоБайк 2015»
16 березня 2015
13-15 березня в Києві відбулася щорічна міжнародна виставка мотоциклетної техніки «МотоБайк 2015», на якій «Хонда Україна» представила як новинки сезону, так і флагманів модельного ряду.

Офіційне відкриття стенду Honda і представлення моделей провів президент компанії  «Хонда Україна» пан Таку Касахара: «Збільшуючи асортимент своїх продуктів, Honda пропонує пілотам різних рівнів володіння майстерністю водіння мотоцикла байки на будь-який смак».

В рамках виставки представили новий CBR300R – легкий і швидкий – з широким діапазоном потужності для поїздок по місту чи по шосе, а також – ідеальний для міських мотоциклістів CB125F, який має витончений стиль, низьку вагу й чутливе шасі.

В 2014 році компанії вдалося вивести на ринок модель в новому для її лінійки сегменті – скутери. Honda Fizy 125 – економічне та зручне рішення для руху містом. Скутер доступний за прийнятною ціною та не вимагає вагомих ресурсів в експлуатації. 

Малокубатурні мотоцикли залишаються популярними серед любителів двоколісних машин, і в цьому сегменті Honda пропонує XR150 – надійний мотоцикл, що не вимагає значних витрат на догляд, тривкий, міцний, легкий і швидкий, він підходить для руху будь-якими дорогами. 

Також ще минулого літа модельний ряд мотоциклів Honda поповнився двома новими представниками – спортивним CBR650F і мужнім GL1800F6C. Інноваційні, динамічні, вони сконструйовані для водіїв із різними перевагами, рівнем кваліфікації та досвіду, але їх незмінно об’єднує одне – втіха від водіння, яку вони приносять. Ці моделі також були присутні на виставці.

Для всіх любителів заміського катання «Хонда Україна» зробила подарунок – оновлені версії універсальних мотоциклів NC750X і NC750XD, які тепер мають більше потужності та крутильного моменту. Це один новачок минулого року – класичний мотоцикл CB650F. Динамічний та агресивний дизайн чудово підкреслює характер цього «бійця».

Упродовж всіх трьох днів виставки у виставковому центрі працювала фотозона, де кожен охочий міг відчути себе в образі пілота на CBR1000RRSP та побачити своє фото в офіційних групах компанії в соцмережах. Також компанія проводила розіграш призів від Honda: брендовані флешки, брелоки й футболки отримали всі, хто змогли відповісти на нескладні питання про мотоцикли бренду. Крім цього, кільком щасливчикам дістався мотокалендар з автографом від  Сергія Сидорова, чемпіона України з ШКМП.