«Хонда Україна» відкрила мотосезон на міжнародній виставці «МотоБайк 2015»

«Хонда Україна» відкрила мотосезон  на міжнародній виставці «МотоБайк 2015»
16 березня 2015
13-15 березня в Києві відбулася щорічна міжнародна виставка мотоциклетної техніки «МотоБайк 2015», на якій «Хонда Україна» представила як новинки сезону, так і флагманів модельного ряду.

Офіційне відкриття стенду Honda і представлення моделей провів президент компанії  «Хонда Україна» пан Таку Касахара: «Збільшуючи асортимент своїх продуктів, Honda пропонує пілотам різних рівнів володіння майстерністю водіння мотоцикла байки на будь-який смак».

В рамках виставки представили новий CBR300R – легкий і швидкий – з широким діапазоном потужності для поїздок по місту чи по шосе, а також – ідеальний для міських мотоциклістів CB125F, який має витончений стиль, низьку вагу й чутливе шасі.

В 2014 році компанії вдалося вивести на ринок модель в новому для її лінійки сегменті – скутери. Honda Fizy 125 – економічне та зручне рішення для руху містом. Скутер доступний за прийнятною ціною та не вимагає вагомих ресурсів в експлуатації. 

Малокубатурні мотоцикли залишаються популярними серед любителів двоколісних машин, і в цьому сегменті Honda пропонує XR150 – надійний мотоцикл, що не вимагає значних витрат на догляд, тривкий, міцний, легкий і швидкий, він підходить для руху будь-якими дорогами. 

Також ще минулого літа модельний ряд мотоциклів Honda поповнився двома новими представниками – спортивним CBR650F і мужнім GL1800F6C. Інноваційні, динамічні, вони сконструйовані для водіїв із різними перевагами, рівнем кваліфікації та досвіду, але їх незмінно об’єднує одне – втіха від водіння, яку вони приносять. Ці моделі також були присутні на виставці.

Для всіх любителів заміського катання «Хонда Україна» зробила подарунок – оновлені версії універсальних мотоциклів NC750X і NC750XD, які тепер мають більше потужності та крутильного моменту. Це один новачок минулого року – класичний мотоцикл CB650F. Динамічний та агресивний дизайн чудово підкреслює характер цього «бійця».

Упродовж всіх трьох днів виставки у виставковому центрі працювала фотозона, де кожен охочий міг відчути себе в образі пілота на CBR1000RRSP та побачити своє фото в офіційних групах компанії в соцмережах. Також компанія проводила розіграш призів від Honda: брендовані флешки, брелоки й футболки отримали всі, хто змогли відповісти на нескладні питання про мотоцикли бренду. Крім цього, кільком щасливчикам дістався мотокалендар з автографом від  Сергія Сидорова, чемпіона України з ШКМП.