Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

«Хонда Україна» представляє дві нові моделі підвісних моторів

«Хонда Україна» представляє дві нові моделі підвісних моторів
10 квітня 2014
25 квітня 2014 року на українському ринку стартують продажі двох нових моделей підвісних моторів Honda потужністю 80 к.с. і 100 к.с. – BF80A та BF100A*. Легкі й компактні мотори задають нові стандарти в своїх сегментах, демонструючи високу продуктивність та низьку витрату палива. Виконані мотори в елегантні обтічній формі.

Тепер українські любителі відпочинку на воді зможуть оцінити переваги найсучасніших технологічних рішень від Honda. Серед них:

 BLAST™ (Boosted Low Speed Torque, «збільшений крутильний момент на низьких обертах»)

Унікальна технологія BLAST™ від Honda визначає оптимальний баланс повітря/паливо на стадії запалювання, що дозволяє досягати високої потужності й забезпечує швидке прискорення.

ECOmo™ (Economy Controlled Motor)

Технологія роботи на збідненій суміші Lean Burn Control від Honda застосовує сенсори для контролю співвідношення повітря/паливо в крейсерському режимі. У поєднанні з унікальною технологією PGM-Fi™ («програмоване впорскування  палива») досягається максимальна економія палива й низький рівень викидів.

 VTEC™ («Система зміни фаз газорозподілу з електронним керуванням»)

В новому BF100A реалізована фірмова система VTEC™, що забезпечує оптимальну продуктивність на всьому робочому діапазоні й дозволяє контролювати потужність, коли це потрібно.

Крім того, BF80A й BF100A пропонують цілий ряд удосконалених функцій, що спрощують користування мотором. Серед них:

Trolling Control («керування тролінгом»)

Функція керування тролінгом дозволяє рухатися повільно й набирати швидкість поступово, з кроком 50 об/хв. Такий режим ідеально підходить для риболовлі й маневрування.

Підтримка NMEA 2000®

Обидва нових мотори підтримують стандарт зв’язку морського обладнання NMEA 2000®. Ба більше, опційно в асортименті Honda доступні цифрові NMEA 2000®-сумісні багатофункціональні сенсори. Вони відображають інформацію про основні показники мотора, включно з обертами, кутом диферента, нагадуванням про технічне обслуговування, температурою, рівнем заряду батареї й тиску оливи. Нові сенсори також мають індикатор Eco Light, що повідомляє водієві човна, коли двигун перебуває у режимі Ecomo/lean burn і працює максимально економічно.

Завдяки підтримці NMEA 2000® споживачі зможуть встановити широкий вибір складного електронного обладнання, включно з GPS-системами, картплотерами й ехолотами.

Святкування 50-ліття інновацій та захисту довкілля

Вихід нових моделей моторів на український ринок збігається з п’ятдесятиліттям виробництва підвісних моторів та катерів Honda. Від найпершого чотиритактного підвісного двигуна в 1964 році, моделі GB30, Honda створює мотори у відповідності з філософією засновника Соїчиро Хонда, який вважав, що «продукти, які використовуються на воді, не повинні забруднювати цю воду».

Поточна продуктова лінійка моторів Honda, від BF2,3 до BF250, відповідає усім європейським правилам RCD («Директиви для прогулянкових суден»), що є одними с найсуворіших у світі.

 

* Вартість продукції доступна в прайсі на офіційному сайті «Хонда Україна».