Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

«ХОНДА УКРАЇНА» В 2-МУ КВАРТАЛІ: ПОЗИТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПРОДАЖІВ ФЛАГМАНСЬКИХ МОДЕЛЕЙ

«ХОНДА УКРАЇНА» В 2-МУ КВАРТАЛІ: ПОЗИТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПРОДАЖІВ ФЛАГМАНСЬКИХ МОДЕЛЕЙ
22 липня 2013

Для «Хонда Україна» другий квартал 2013 року – це період, коли на ринок вийшли наші флагманські моделі. В квітні стартували продажі нового покоління Accord, а в червні – потужнішої версії CR-V 2,4. Обидва автомобілі демонструють добрі результати – лише за місяць було продано 131 CR-V 2,4, а Accord за підсумками червня вийшов на друге місце в переліку найпродаваніших авто в сегменті D+E – продано 95 автомобілів.

«Рух вперед попри обставини. Саме ця фраза найкраще характеризує результати «Хонда Україна» в другому кварталі 2013 року, –  коментує керівник відділу маркетингу й планування продукції компанії «Хонда Україна» Олександр Подолянко.  – Непередбачуваний український ринок вніс корективи в наші плани, але продажі ключових моделей Honda, що обновилися цього року, поступово ростуть».

Квітень: тимчасове зростання ринку й початок продажів нового Accord
Згідно з даними Autoconsulting, найпріоритетнішими для покупців у квітні були автомобілі в тих сегментах, де ціни виросли найбільше – А, B, C, і меншою мірою – D. Яскравий приклад – хетчбек  Honda Jazz, продажі якого впродовж перших чотирьох місяців 2013 року перевищили показники того ж періоду 2012 року на 13,6%.
Для Honda найважливішою подією місяця став старт продажів нового покоління Accord. Легендарний седан перейшов у бізнес-сегмент, став просторішим та комфортнішим. Щойно з’явившись на ринку, седан відразу завоював серця споживачів. В результаті автомобіль перемістився з 9 на 7 рядок за результатами продажів у сегменті D+E.

Травень: скорочення ринку й старт оновленого Crosstour
На початок травня на ринку скоротилась кількість автомобілів, завезених за старою ціною, крім того тривалі вихідні відволікли увагу покупців від покупок. В результаті знизилась активність клієнтів. Проти квітня продажі скоротилися майже на чверть (-23,28%).

На цьому тлі Honda продемонструвала непоганий результат. Оновлений Crosstour, що стартував у травні, припав до смаку українським автомобілістам. Флагманський Accord поступово набирав темпу й зберіг за собою 7 місце в перевагах споживачів. Крім того, чудовий результат продемонстрував Pilot, чиї продажі виросли на 32%.

Червень: Accord і CR-V 2,4, що стартував, виводять Honda вперед на тлі спадного ринку

У червні ринок продовжив спад, однак Honda попри загальний настрій змогла укріпити свої позиції. За даними порталу Autoconsulting при загальному скороченні продажів на 20% Honda змогла піднятися на 6 позицій у загальному переліку найпродаваніших автовиробників (закордонні+місцеві). При цьому частка ринку Honda склала 2,10%.

В середині червня на українському ринку стартували продажі оновленого Civic. Ми сподіваємося, що авто припаде до смаку українським автомобілістам і займе свою нішу, як CR-V та Accord.