Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

«Хонда Україна» піклується про своїх клієнтів: послуга «перевірка авто on-line»

«Хонда Україна» піклується про своїх клієнтів:  послуга «перевірка авто on-line»
10 січня 2014

 

Завдяки послузі «перевірка авто on-line» кожен власник автомобіля Honda зможе дізнатися про випущені заводом сервісні кампанії з безплатного покращення його автомобіля.

 Піклуючись про своїх клієнтів, Honda ставить собі за мету гарантувати безпечне й комфортне керування. Один із ключових принципів філософії компанії – надавати 120% якості. Це правило повною мірою відноситься й до після продажного обслуговування автомобілів.  

 Час від часу компанія Honda проводить відзовні компанії для певних моделей у різних регіонах, в ході яких проводиться безплатна перевірка й необхідна заміна окремих деталей або вузлів. Повну інформацію про такі кампанії мають офіційні дилери.  Сервіс «перевірка авто on-line» дозволяє власникам автомобілів Honda за допомогою VIN-кода отримати інформацію про поточні заводські кампанії з покращення свого автомобіля або відзовні кампанії.

 Скористатися послугою максимально просто. Досить зайти на офіційний сайт «Хонда Україна» і ввести в спеціальну форму VIN-код автомобіля й свої контакти. Після заповнення форми й отримання позитивного результату водієві необхідно звернутися до офіційного дилера й домовитися про дату візиту в центр для проведення потрібних робіт.

 В усьому світі Honda забезпечує своїм клієнтам максимально високий рівень післяпродажного обслуговування, й така ініціатива є тому підтвердженням. Умови акції в різних регіонах можуть відрізнятися.