Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Команда Honda візьме участь у чемпіонаті FIA WTCС на автомобілі Civic, оснащеному новим двигуном

Команда Honda візьме участь у чемпіонаті FIA WTCС на автомобілі Civic, оснащеному новим двигуном
29 липня 2012
Honda представила новий 1,6-літровий двигун HR412E, який був розроблений інженерами компанії спеціально для чемпіонату FIA World Touring Car Championship (WTCC), двигун буде встановлений на Civic WTCC. Честь команди Honda у шосейно-кільцевих перегонах будуть захищати відомі гонщики — італієць Габріеле Таркуїні й португалець Тьягу Монтейру.

Новий 4-циліндровий бензиновий двигун для Civic WTCC об’ємом 1,6 літра, із системою прямого упорскування й турбонагнітачем створений на спеціальне замовлення в дослідному центрі Honda у місті Точігі, Японія. Повністю відповідаючи правилам FIA WTCC, він покликаний поліпшити гоночні характеристики Civic. Безумовно, нові рішення, знайдені для двигуна HR412E, будуть використані не тільки на зарядженому авто, але й використовуватимуться при розробці й удосконаленні серійних моделей.

«HR412E – це нове покоління гоночних двигунів із високою продуктивністю, – коментує Дайсуке Хоріючі, керівник проекту WTCC у дослідному центрі Honda. — Нашою головною метою було збільшити його КПД. Інженери центру в Точігі доклали багато зусиль, щоб розробити гоночний мотор, який забезпечить високу керованість без компромісів із максимальною потужністю».

У рамках програми «доведення» нового автомобіля, починаючи з жовтня 2012 року, Honda візьме участь у трьох перегонах: на трасах Suzuka, Shanghai і Macau. Пілотом нового Honda Civic WTCC буде екс-гонщик «Формули-1» Тьягу Монтейру. Чемпіон World Touring Car 2009 Габріеле Таркуїні допомагатиме робочій групі по вдосконаленню автомобіля. Обидва спортсмени візьмуть участь у перегонах 2013 року.

«Ми щасливі, що Габріеле  повертається в команду Honda, і раді вітати Тьягу, — коментує Хідео Сато, генеральний менеджер Honda Motorsport Division у Японії. — Вони обидва брали участь у «Формулі-1» і довели, що належать до вищої ліги. Ми переконані, що обидва гонщика забезпечать успіх Honda Civic в FIA WTCC».

Про свою участь у чемпіонаті із шосейно-кільцевих перегонів (WTCС-2013) Honda оголосила в лютому цього року. Участь у перегонах завжди була невід'ємною частиною філософії Honda. Наприкінці 1950-х років Honda уперше з'явилася на мотоперегонах Isle of man T.T. і вже в 60-х була присутня на «Формулі 1». Приєднання до чемпіонатів WTCC відкриває нову главу участі Honda в автоспорті й служить ідеальною платформою для демонстрації спортивного духу Honda її численним шанувальникам по усьому світу.  

Інформація про Габріеле Таркуїні

У 1994 році вперше взяв участь і завоював титул в British Touring Car Championship (BTCC). У 1997 році почав п'ятирічне співробітництво з Honda. У 2001 році виграв 9 гонок в European Touring Car Championship і закінчив свою першу «еру Honda». Після цього він брав участь  у змаганнях FIA WTCC, де в 2009 році виграв останню гонку року.

Інформація про Тьягу Монтейру

У 1997 році дебютував на French Porsche Carrera Cup. Із 2003 року змагався в перегонах «Формули-1» за команди Jordan Grand Prix, Midland F1 і Spyker F1. У 2005 році зайняв 3 місце в United States Grand Prix і в тому ж році набрав найбільшу кількість фінішів у сезоні серед новачків. У 2007 році почав брати участь в FIA WTCC і дотепер змагається на вищому рівні.

Інформація про «Хонда Україна»

Компанія «Хонда Україна» – офіційний дистриб'ютор автомобілів, мотоциклів і силового обладнання Honda в Україні – заснована 3 травня 2006 року. Сьогодні має мережу з 29 офіційних автомобільних дилерських підприємств, 22 дилерів силового обладнання, 14 дилерів мототехніки, які працюють по всій Україні. У компанії працює понад 70 осіб. Президент «Хонда Україна» – Таку Касахара.  Серед найважливіших пріоритетів – підвищення якості обслуговування клієнтів на всіх етапах їхнього контакту з Honda: як при продажу, так і під час післяпродажного сервісу. Сайт: www.honda.ua