Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Команда McLaren-Honda представила новий гоночний болід

Команда McLaren-Honda представила новий гоночний болід
26 лютого 2016
McLaren-Honda представила новий болід MP4-31 для майбутнього сезону Формули-1. Автомобіль оснащений двигуном Honda V6 RA616H об'ємом 1,6 л з турбонаддувом.

Болід є еволюційним продовженням моделі минулого року, однак, при розробці були враховані нові технічні вимоги та покращено аеродинаміку.

«Початок нового сезону завжди дуже хвилюючий, ми будуємо плани на рік, ставимо перед собою завдання. Минулий рік був дещо важким для нас, але це був лише старт партнерства Honda і McLaren, ми багато дізналися і тепер готові йти вперед ще впевненіше», - прокоментував пілот Фернандо Алонсо.

«Я з нетерпінням чекаю можливості сісти за кермо MP4-31. Болід навіть ззовні виглядає вражаюче і та велика робота, яку виконали інженери, безсумнівно, принесе плоди на трасі», - прокоментував пілот Дженсон Баттон.

«Настає другий рік нашого партнерства з Honda. Кожен член нашої команди працює на результат, ми об'єднані спільними амбіціями і з нетерпінням чекаємо перемог. У нас є все для досягнення успіху: талановиті пілоти, прекрасна команда інженерів, тому сезон 2016 обіцяє бути цікавим», - зазначив виконавчий директор McLaren, Рон Денніс.

«Під час міжсезоння ми змогли виконати велику роботу і підготуватися до нового сезону. Зараз перед нами стоїть завдання протестувати болід, провести роботу з налаштування всіх систем і внести коригування перед першою гонкою в Мельбурні», - прокоментував головний директор Motorsport, Honda R&D, Ясухіса Араі.