Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Компанія Honda анонсувала серійну версію автомобіля FCV

Компанія Honda анонсувала серійну версію автомобіля FCV
30 вересня 2015
Honda представила перші зображення серійної версії автомобіля, що працює на водневих паливних елементах. Модель отримала попередній індекс FCV і дебютує на сорок четвертому Токійському автосалоні, який пройде в кінці жовтня.

Автомобіль відрізняється плавними лініями, що забезпечують високий рівень аеродинаміки. Характерний передній бампер з світлодіодними фарами надає яскравий і агресивний образ моделі, а вентильовані передні крила є додатковим спортивним елементом.

Стильний інтер'єр поєднує розкішну обробку салону, шкіряні сидіння і металеву окантовку передньої панелі і інших елементів. Крім того, великий простір дозволяє розмістити всередині автомобіля 5 чоловік, а просунута мультимедійна система здатна запропонувати безліч розважальних та інших функцій.

Крім того, модель здатна долати відстані понад 700 км, а поповнення запасів відбувається приблизно за три хвилини, що робить процес заправки таким же швидким і зручним, як на звичайних бензинових моделях.

Технології водневих паливних систем здатні вирішити найголовніші проблеми сучасного автомобілебудування, такі як: залежність від споживання нафтопродуктів і забруднення навколишнього середовища.

Більш детальна інформація про модель буде оголошена пізніше напередодні Токійського автосалону.