Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Компанія Honda отримала нагороду за енергоощадну політику роботи

Компанія Honda отримала нагороду за енергоощадну політику роботи
23 січня 2015
Компанія Honda Motor Co., Ltd оголосила, що автомобільний підрозділ фабрики в м. Сайтама та підрозділ із виробництва деталей трансмісій заводу в м. Хамаматсу отримають нагороду від Центру енергозбереження, Японія (ECCJ) в категорії «Успішне енергозбереження».

З 1990 року Центр енергозбереження (ECCJ) спонсорував щорічні нагороди за користування високоякісним енергоощадним обладнанням, щоб відзначити японські компанії, що просувають енергозбереження й розробляють енергоощадні продукти та/або комерційні моделі.

Починаючи з 1960-х років, компанія Honda докладала активних зусиль для розв’язання екологічних проблем. В червні 1992 року була зроблена «Заява від компанії Honda про захист довкілля», в якій була сформульована основна позиція компанії щодо скорочення впливу на екологію, який здійснює її продукція упродовж свого життєвого циклу. Будучи вірною цій заяві, компанія Honda надає екологічно відповідальну продукцію й активно просуває діяльність, що сприяє розвитку місцевих громад і збереженню глобального довкілля. 

Церемонія нагородження відбудеться в середу, 28 січня, в Токіо.