Компанія Honda отримала нагороду за енергоощадну політику роботи

Компанія Honda отримала нагороду за енергоощадну політику роботи
23 січня 2015
Компанія Honda Motor Co., Ltd оголосила, що автомобільний підрозділ фабрики в м. Сайтама та підрозділ із виробництва деталей трансмісій заводу в м. Хамаматсу отримають нагороду від Центру енергозбереження, Японія (ECCJ) в категорії «Успішне енергозбереження».

З 1990 року Центр енергозбереження (ECCJ) спонсорував щорічні нагороди за користування високоякісним енергоощадним обладнанням, щоб відзначити японські компанії, що просувають енергозбереження й розробляють енергоощадні продукти та/або комерційні моделі.

Починаючи з 1960-х років, компанія Honda докладала активних зусиль для розв’язання екологічних проблем. В червні 1992 року була зроблена «Заява від компанії Honda про захист довкілля», в якій була сформульована основна позиція компанії щодо скорочення впливу на екологію, який здійснює її продукція упродовж свого життєвого циклу. Будучи вірною цій заяві, компанія Honda надає екологічно відповідальну продукцію й активно просуває діяльність, що сприяє розвитку місцевих громад і збереженню глобального довкілля. 

Церемонія нагородження відбудеться в середу, 28 січня, в Токіо.