Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Компанія Honda представила своїх 3E роботів

Компанія Honda представила своїх 3E роботів
22 січня 2018
Всі хороші речі приходять до нас через цифру три, а бачення Honda для майбутнього робота нічим не відрізняється. Тут, в Honda, ми віримо в роботів 3E - наші роботи нададуть можливість окремим людям, забезпечити покращений досвід для суспільства.

Старший керуючий директор Honda Motor Йошиюкі Мацумото заявив на виставці CES 2018: «Ми вступили в епоху, коли робототехніка стане все більш помітною і важливою в нашому повсякденному житті і зможе розблокувати людський потенціал». Honda вважає, що роботи 3E кращий спосіб розблокувати потенціал всіх людей навколо нас.

ЩО 3е означає для вас?

«Empower» представляє концепцію Honda, концепція якої полягає в тому, що робототехніка і люди можуть працювати разом, одночасно використовуючи сили один одного.

Наш робот 3E-D18, який є автономним позашляховим роботом, який використовує штучний інтелект для підтримки людей в широкому спектрі робочих заходів, таких як пошук і порятунок, пожежогасіння, будівництво і сільське господарство. Цей робот потенційно рятує людське життя, замінюючи людину в небезпечному становищі - робот, який рятує життя наділений величезними повноваженнями ...

«Досвід» являє собою ідею про те, що люди і роботизовані пристрої ростуть разом, взаємодіючи один з одним, стаючи ще більш корисними для людей і суспільства в цілому.

3E-C18 від Honda, маленький робот, покращує досвід підприємців і художників, несучи все, що їм може знадобитися. Завдяки штучному інтелекту віг може дізнатися, як саме його людина воліє обслуговуватися, спостерігаючи, як вони діють, а потім діючи автономно.

Робот 3E-А18 виступає в якості особистого керівництва для людей. Робот здатний безперешкодно спілкуватися і співпрацювати з людьми і здатний пропонувати інформацію і турботу, розуміючи індивідуальні потреби людей і аналізуючи навколишнє середовище і вирази цієї людини.

 

Дивовижна робота Honda з 3E показує світові, що робототехніка може не тільки рятувати життя, а й покращувати наше життя в цілому.