Компанія Honda створює новий дослідницький центр

Компанія Honda створює новий дослідницький центр
01 березня 2017
Компанія Honda оголосила про створення нового дослідницького відділу R & D Center X в рамках дочірньої структури Honda R & D Co., Ltd. Центр візьме на себе відповідальність за розробку технологій робототехніки, різних систем мобільності і управління енергоспоживанням. Офіційний запуск R & D Center X відбудеться в квітні поточного року.

З моменту свого заснування діяльність компанії Honda була спрямована на те, щоб зробити життя людей кращим і надати продукти, які зможуть вивести на якісно новий рівень вирішення повсякденних завдань.

Завдяки цифровим технологіям і розвитку штучного інтелекту інженери Honda побачили нові можливості, які дозволять вийти за межі звичних уявлень. Зміни в бізнес-середовищі і суспільному житті дозволяють Honda створювати продукти, які по-новому можуть поліпшити якість життя людей.

Для цих задач R & D Center X буде використовувати нестандартні підходи в дослідженнях та розробці новітніх технологій.

Основну увагу центру буде приділено вивченню автономно керованих систем, таких як робототехніка. Інженери досліджують різні можливості управління енергією, яка необхідна для живлення роботів і систем мобільності. Крім того, буде проведено аналіз технологій штучного інтелекту та як він може комунікувати з людиною.

Робота штучної людини з людьми будується на трьох етапах - зрозуміти людські емоції, надавати підтримку користувачам, вчитися разом з ними і розширювати потенціал людини. Виходячи з цієї концепції компанія Honda буде прагнути до створення такої робототехніки, яка змогла б функціонувати спільно з користувачами і сприяти розширенню людського потенціалу.

Стратегічне співробітництво між іншими дослідницькими одиницями Honda будується на обміні новітніми інноваційними рішеннями. Так, Honda Innovation Lab Tokyo виконуватиме роль сполучної ланки між R & D Center X з іншими сторонами. Спільні зусилля сприяють подальшому розвитку не тільки штучного інтелекту, але і таких областей як автоматизовані системи керування.

Для успішного функціонування R & D Center X в компанію запрошені два авторитетних радника: доктор Едвард А. Фейгенбаум, почесний професор Стенфордського Університету і Казухіко Тояма, який має багатий досвід у створенні нового бізнесу.