Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Компанія Honda створює новий дослідницький центр

Компанія Honda створює новий дослідницький центр
01 березня 2017
Компанія Honda оголосила про створення нового дослідницького відділу R & D Center X в рамках дочірньої структури Honda R & D Co., Ltd. Центр візьме на себе відповідальність за розробку технологій робототехніки, різних систем мобільності і управління енергоспоживанням. Офіційний запуск R & D Center X відбудеться в квітні поточного року.

З моменту свого заснування діяльність компанії Honda була спрямована на те, щоб зробити життя людей кращим і надати продукти, які зможуть вивести на якісно новий рівень вирішення повсякденних завдань.

Завдяки цифровим технологіям і розвитку штучного інтелекту інженери Honda побачили нові можливості, які дозволять вийти за межі звичних уявлень. Зміни в бізнес-середовищі і суспільному житті дозволяють Honda створювати продукти, які по-новому можуть поліпшити якість життя людей.

Для цих задач R & D Center X буде використовувати нестандартні підходи в дослідженнях та розробці новітніх технологій.

Основну увагу центру буде приділено вивченню автономно керованих систем, таких як робототехніка. Інженери досліджують різні можливості управління енергією, яка необхідна для живлення роботів і систем мобільності. Крім того, буде проведено аналіз технологій штучного інтелекту та як він може комунікувати з людиною.

Робота штучної людини з людьми будується на трьох етапах - зрозуміти людські емоції, надавати підтримку користувачам, вчитися разом з ними і розширювати потенціал людини. Виходячи з цієї концепції компанія Honda буде прагнути до створення такої робототехніки, яка змогла б функціонувати спільно з користувачами і сприяти розширенню людського потенціалу.

Стратегічне співробітництво між іншими дослідницькими одиницями Honda будується на обміні новітніми інноваційними рішеннями. Так, Honda Innovation Lab Tokyo виконуватиме роль сполучної ланки між R & D Center X з іншими сторонами. Спільні зусилля сприяють подальшому розвитку не тільки штучного інтелекту, але і таких областей як автоматизовані системи керування.

Для успішного функціонування R & D Center X в компанію запрошені два авторитетних радника: доктор Едвард А. Фейгенбаум, почесний професор Стенфордського Університету і Казухіко Тояма, який має багатий досвід у створенні нового бізнесу.