Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Компанія "Хонда Україна" визначила найкращих українських механіків Honda

Компанія
19 грудня 2011
У листопаді 2011 року завершилися конкурси "Кращий механік 2011" по автомобілях і силовому обладнанню Honda. За результатами конкурсу спеціальне журі визначило кращих механіків серед фахівців офіційних дилерів "Хонда Україна".

Конкурс відбувався у два етапи: он-лайн тестування й практичне завдання. У конкурсі могли взяти участь усі механіки офіційних дилерських центрів Honda в Україні.  Усього в змаганні взяли участь 180 автомобільних механіків і 45 механіків силового обладнання.
 
За результатами он-лайн тесту були визначені кращі фахівці, які були запрошені в Навчальний центр компанії "Хонда Україна" для участі в другому етапі  змагання — виконанні практичних завдань. Практичний конкурс і по автомобілях, і по силовій техніці складався із трьох практичних завдань:
 
1) Робота з фірмовою діагностичною системою Honda  —  Механіку повідомлявся код несправності й пропонувалося знайти опис цієї несправності в Посібнику по ремонту (Shop Manual), відтворити цю несправність на автомобілі, зробити знімок несправності, стерти несправність із пам'яті блоку керування.
 
2) Робота з інформаційною системою Хонда  — 60 хвилин.
Механіки одержали завдання знайти різну технічну інформацію про автомобілі різних назв і років випуску, цю інформацію треба було оперативно знайти в системі. У цьому завданні важлива була швидкість пошуку.
 
3) Інспекція блоку циліндрів двигуна — 20 хвилин.
Оцінювалися навички використання Посібника з ремонту (Shop Manual), а також стандарти технології використання нутромера й мікрометра.
 
Для виконання кожного завдання давався обмежений час. Щоб додати в конкурс  духу змагання, при правильному виконанні завдання за менший час, ніж було визначено в умовах, механік одержував до загальної оцінки бонусні бали. Особлива увага при проведенні конкурсу зверталася на відповідність технології виконання практичних робіт стандартам Honda.

Після проходження механіком кожного конкурсу його оцінка заносилася в загальну таблицю з результатами.

Кращими автомеханіками стали:

1 місце —  Віталій Горбунов ("Форсаж Авто" м. Хмельницький);
2 місце — Олексій Камишний ("Спецавтотехніка Центр" м. Одеса);
3 місце — Володимир Панкратович ("Донбас Мотор" м. Донецьк).
Кращими механіками силового обладнання стали:
1 місце — Олексій Камишний ("Спецавтотехніка Центр" м. Одеса);
2 місце — Олександр Міщанюк (ТОВ СП "Дніпро-Мотор" м. Київ);
3 місце — Олександр Остерман (ТОВ СП "Дніпро-Мотор" м. Київ).

Цей конкурс проводився вперше, компанія "Хонда Україна" планує проводити такі заходи регулярно.