Компанія "Хонда Україна" стала генеральним партнером ювілейного 10-го мотофестивалю "Тарасова Гора 2012"

Компанія
29 травня 2012
Другий рік поспіль компанія Honda, виробник мотоциклів № 1 у світі, підтримує проведення фестивалю "Тарасова Гора". Цього року "Тараска" святкує десятиліття. Найбільший в Україні зліт байкерів відбудеться з 30 травня по 3 червня на берегах Канівського водосховища на оздоровчих базах "Славутич" і "Переяславська" за 5 км від Переяслав-Хмельницького.

Традиційно в програмі фестивалю є активні спортивні заходи, концерти популярних груп і проїзд мотоколони для покладання квітів на могилі Т. Шевченка на Тарасовой горі.  Цього року серед хедлайнерів концертів виступатимуть відомі групи "ТНМК", "Табула Раса", "Леприконси". Також на учасників зльоту чекає фаєр-шоу, шоу барабанщиків і безліч інших розваг і конкурсів протягом усіх п'яти днів фестивалю.

У 2011-му на "Тарасову Гору" з'їхалося майже п'ять тисяч байкерів із країн СНД і далекого зарубіжжя. Очікується, що цього року зліт буде ще масштабнішим. Учасників приваблює, насамперед,  вражаючий дух свободи, який панує на "Тарасці".

У 40-і роки минулого сторіччя уособленням "духу свободи" став мотоцикл. І зовсім не випадково логотипом мотоциклетного напрямку Honda, старт якого припадає саме на 1946 рік, є крило — іще один універсальний символ свободи. Світовий лідер у виробництві мотоциклів, Honda є ініціатором і партнером багатьох мотоциклетних заходів по всьому світу. В Україні, поряд із постійним удосконаленням модельного ряду і якості сервісу, компанія докладає максимум зусиль для розвитку мотокультури. "Хонда Україна" підтримує найзначущіші заходи, одним із яких є "Тарасова гора".

Программу мотофестивалю "Тарасова гора 2012" можна переглянути на сайті http://tarasovagora.ua/