Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Компанія «Прайд Мотор» визначила кращих автомеханіків дилерської мережі

Компанія «Прайд Мотор» визначила кращих автомеханіків дилерської мережі
11 листопада 2015
Honda - це завжди найвищі стандарти якості, у тому числі і сервісу. Цей напрямок важлива складова успіху компанії, яка завжди буде в центрі уваги як Дистрибутора, так і Дилерських центрів. А розвиток без високоспеціалізованого персоналу неможливий. Щоб перевірити якість знань і навичок співробітників сервісних центрів, ми щороку проводимо «Конкурс механіків», які обслуговують техніку Honda і Acura.

Цьогорічний конкурс вже четвертий за рахунком, але вперше проводився під егідою нового імпортера, компанії «Прайд Мотор».

Так як мета нашого заходу не лише перевірити знання, а й мотивувати персонал, природно, на переможців чекали корисні та цінні подарунки.

Сам конкурс включав в себе кілька етапів:

Перший - он-лайн тестування механіків всіх дилерських центрів Honda і Acura. У ході відбору механікам необхідно було відповісти на 100 теоретичних питань, які включали в себе різноманітні розділи, охоплюючи всі сфери роботи: від логічних завдань і базової електрики до систем пасивної безпеки та систем допомоги водієві.

Після тестування 15 кращих механіків пройшли у другий тур змагання. Бали, набрані під час он-лайн тестування, зберігалися, і могли істотно допомогти фіналістам на заключному етапі.

Практична частина складалася з 3-х конкурсів.

Перше завдання полягало в пошуку технічної інформації на спеціалізованому Інтернет-ресурсі, а також в умінні розуміти і складати електричні схеми.

Друге - пошук електричної несправності з використанням діагностичного сканера і діагностичної програми.

І фінальне, третє завдання - проведення механічної дефективної  роботи двигуна.

Під час  наполегливої ​​боротьби призові місця розподілилися наступним чином:

3-є місце - Кириченко Сергій (ТОВ "Акура Харків Аеропорт")

2-е місце - Гуменюк Олександр (ТОВ "Форсаж Авто")

1-е місце - Флінта Андрій (ТОВ "Арія Моторс")

Наші вітання учасникам та призерам конкурсу!