Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Конкурс дитячого малюнка “Уяви, повір, створи!"

Конкурс дитячого малюнка “Уяви, повір, створи!
05 червня 2013
Намалюй свою дивовижну пригоду з Хонда та стань співавтором великої Хонда манга*- історії

Третій рік поспіль компанія «Хонда Україна» за підтримки та допомоги усіх дилерських підприємств Хонда проводить конкурс малюнка для дітей. З кожним роком кількість учасників постійно збільшується. Цього року ми також запрошуємо дітей всієї України до участі у конкурсі дитячого малюнка від Хонда.

Пропонуємо всім дітям виявити свої творчі здібності, створити та намалювати свою історію з Хонда: пригоду, яскраву подію, допомогу у повсякденних справах з Хонда. Як завжди, ми очікуємо на яскраві, винахідливі, фантастичні роботи від маленьких творців. А «Хонда Україна» в свою чергу створить у подарунок художникам спільну книгу-манга (японський різновид коміксів) про Хонда, перетворивши всі надіслані малюнки на сюжети окремих історій. Таким чином кожна дитина має можливість стати разом з дітьми всієї України співавтором японських коміксів-манга про Хонда.

Конкурс буде тривати з 01.06.13 по 31.07.2013 та буде проводитись серед дітей віком від 3 до 15 років по всій Україні.

Детальна інформація про конкурс та умови участі – на сайті “Хонда Україна” www.honda.ua, сайті Конкурсу дитячого малюнка www.konkurs.honda.ua, у Фейсбуці. Як і в минулі роки, кожен учасник отримає диплом, а також подарунок та спільну книгу-манга від Хонда, а переможці конкурсу – спеціальні призи.

Запрошуємо всіх дітей прийняти участь у конкурсі та долучитися до цінностей бренда Хонда та японської культури!

*Манга- комікку (японський різновид коміксів).