Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Конкурс дитячого малюнка "Сила мрії Honda", 2011

Конкурс дитячого малюнка
18 серпня 2011
У серпні 2011 року "Хонда Україна" підвела підсумки конкурсу дитячого малюнка "Сила мрії Honda", присвяченого п’ятиріччю компанії в Україні.

Юні художники виявили свої таланти, зобразивши своє життя й виразивши свої мрії в конкурсних роботах. Усього організатори одержали 60 конкурсних малюнків, у яких учасники продемонстрували не тільки серйозне знання діяльності Honda, але й турботу про майбутнє планети, запропонувавши безліч чудових ідей по захисту природи, пов'язаних із Honda.

Коментує президент компанії "Хонда Україна" Таку Касахара: "Активна участь юних художників і представлені ними ідеї — чудовий знак для нас. Це значить, що екологічні ініціативи Honda і в майбутньому матимуть велику підтримку серед нового покоління, яке згодом візьме на себе відповідальність за збереження життя на землі й блакитного неба для дітей. Ми обов'язково продовжимо заходи, які мотивують дітей мріяти".

Усі учасники були відзначені пам'ятними призами, а переможці,  відібрані спеціальною  авторитетною комісією, одержали цінні подарунки.