Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Національний конкурс професійної майстерності Honda «Кращий механік 2018»

Національний конкурс професійної майстерності Honda «Кращий механік 2018»
01 лютого 2018
16 січня 2018 року відбувся черговий 6-й щорічний Національний конкурс професійної майстерності Honda «Кращий механік 2018». Конкурс організований і проводився в Києві на території Навчально-тренувального центру компанії «Прайд Мотор» - офіційного дистриб'ютора Honda і Acura в Україні.

Для участі в ньому були відібрані 20 кращих фахівців - механіків офіційних дилерських центрів Honda і Acura в Україні, які боролися за призові місця.

Учасники змагалися у виконанні трьох конкурсних завдань: письмового теоретичного тесту і практичних завдань, які виконувалися на навчальних автомобілях з метою перевірки знань і навичок механіка в діагностиці та усунення несправностей, а також користування діагностичним і вимірювальним інструментом.

Після оцінки результатів виконання всіх конкурсних завдань призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце - Олександр Гуменюк, «Форсаж Авто", м.Хмельницький;

2 місце - Андрій Флінта, «Арія Моторс», м.Львів;

3 місце - Владислав Рекка, «Айкон Авто», м Полтава.

 

Всім учасникам Конкурсу були вручені іменні дипломи та пам'ятні подарунки, а призери додатково нагороджені грошовими призами.

Конкурс професійної майстерності Honda «Кращий механік 2018» - щорічний захід, який допомагає фахівцям дилерських центрів продемонструвати свої знання, навички та таланти в колі колег-професіоналів, а також задає нові орієнтири для подальшого вдосконалення якості обслуговування і задоволення покупців автомобілів Honda і Acura.