Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Концепт Honda FCV дебютує на Північноамериканському Міжнародному Автошоу 2015 року

Концепт Honda FCV дебютує на Північноамериканському Міжнародному Автошоу 2015 року
19 грудня 2014
Концепт FCV буде вперше показаний у Північній Америці на Міжнародному Автошоу 12 січня 2015 року. Продовжуючи понад десятирічну традицію лідерства Honda в галузі автомобілів на паливних елементах, концепт Honda FCV демонструє еволюцію технології, що лежить в основі нового автомобіля Honda на паливних елементах, випуск якого очікується в березні 2016 року.

Представляючи новий етап у розробці динамічного стилю автомобілів на паливних елементах, концепт Honda FCV має низький і широкий аеродинамічний кузов із чистими, впізнаваними рисами. Стиль інтер’єру відображає прагнення до гармонії людини й автомобіля і пропонує навіть більше простору, ніж Honda FCX Clarity на паливних елементах, включаючи сидіння для до п’яти пасажирів.

Перші перемоги автомобіля на паливних елементах Honda

Перший FCX став першим автомобілем на паливних елементах, сертифікованим  EPA і CARB. Він також став першим автомобілем на паливних елементах масового виробництва у світі, представлений у США і Японії в грудні 2002 року.

 

Екологічне лідерство компанії Honda

Засновуючись на баченні «Блакитне небо для наших дітей» Honda застосовує цілісний підхід до ідеї зменшення впливу її продуктів на довкілля, поєднуючи підвищення ефективності використання палива, зниження викидів та задоволення від руху з двигунами із нової Earth Dreams Technology™, що складається з економічних двигунів і трансмісій, а також передових електронних технологій. Лінійка автомобілів Honda з альтернативними джерелами енергії охоплює Fit EV, Civic Hybrid, спортивне гібридне купе CR-Z і Accord Hybrid, найефективніший із погляду використання палива 5-місний седан в Америці, а також Accord Plug-In Hybrid і Civic Natural Gas, єдиний газовий пасажирський автомобіль від великого виробника машин, доступний на американському ринку.