Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Концепт суперкара HONDA NSX представлений на міжнародному автосалоні-2012 у Детройті

Концепт суперкара HONDA NSX представлений на міжнародному автосалоні-2012 у Детройті
12 січня 2012
9 січня 2012 року на Міжнародному автосалоні-2012 у Детройті компанія Honda представила концепт нового покоління легендарного суперкара NSX.

Відомий у США під маркою Acura, новий NSX розробляється в американському дослідному центрі Honda, виготовляється на фабриці в Огайо і втілює всі очікування ентузіастів справжнього спортивного водіння. Поява на ринку нового автомобіля очікується протягом найближчих трьох років.

Динамічний дизайн нового концепту дозволяє скласти уявлення про видатні характеристики майбутнього суперкара Honda. Новий NSX виконаний із легких матеріалів, має середньомоторне компонування, у центрі якого шестициліндровий V-подібний двигун, а також включає немало новітніх технологій, у тому числі інноваційну передову систему повного привода Sport Hybrid SH-AWD® (Super Handling All Wheel Drive ).

Таканобу Іто, Президент і СЕО компанії Honda, який свого часу був куратором розробки першого суперкара NSX, на Детройтському автосалоні розповів про особливості нового концепту: "Як і в першому NSX, у новому поколінні ми використовуватимемо найефективніші інженерні рішення, щоб досягти максимальної динаміки, зберігаючи баланс між низьким рівнем шкідливих викидів і економічністю. У нову епоху, створюючи навіть суперкар  зі спортивним духом і акцентом на одержання задоволення від водіння, ми маємо враховувати принципи екологічної відповідальності".

І хоч у більшості суперкарів брутальна потужність досягається за рахунок великого двигуна, концепт NSX зберігає вірність справжній філософії гоночного треку, де перемога досягається ідеальним співвідношенням потужності й ваги.

Завдяки двом електромоторам нова гібридна система повного привода миттєво прискорює або підгальмовує необхідне колесо при русі в повороті. За оцінками Honda, це забезпечить автомобілю безпрецедентну керованість, недоступну для попередніх систем повного привода. На додачу до системи Sport Hybrid SH-AWD®, концепт оснащений потужним двигуном VTEC® V-6 нового покоління із прямим упорскуванням. У парі з трансмісією з подвійним зчепленням із вбудованим керуючим електромотором він забезпечує приголомшливу динаміку суперкара при збереженні високої продуктивності.     

Система Sport Hybrid SH-AWD® створить "небувалу синергію людини й машини, — додав  пан Таканобу Іто.  — Фактично NSX — це продовження людини, суперкар, який дає максимум динамічного водіння".

 

Концепт нового NSX

Довжина, мм

4 330

Ширина, мм

1 895

Висота, мм

1 160

Колісна база, мм

2 575

Діаметр колеса 

19 x 9 (переднє)

20 x 10 (заднє)

Діаметр шини

255 / 35 R19 (передня)

275 / 30 R20 (задня)