Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Світова прем’єра Honda MPV відбудеться на 21-му Міжнародному мотор-шоу в Індонезії

Світова прем’єра Honda MPV відбудеться на 21-му Міжнародному мотор-шоу в Індонезії
22 липня 2013

На днях P.T. Honda Prospect Motor (HPM) представила перший офіційний ескіз моделі  Honda MPV, що дебютує на 21-му Міжнародному мотор-шоу в Індонезії. Автосалон відбудеться 19-29 вересня в Джакарті.

Honda MPV розроблялася спеціально для азійського ринку конструкторами Honda R&D Asia Pacific Co., Ltd. в Таїланді і P.T. Honda R&D в Індонезії. Ця модель стане першим автомобілем Honda в сегменті MPV (універсали підвищеної місткості) початкового рівня, найпопулярнішому в Індонезії. Окрім промовистих семи посадкових місць в трирядній конфігурації, модель MPV вирізняється інноваційним дизайном, просторим салоном і високим рівнем безпеки, характерним для всіх без винятку продуктів Honda. Модель Honda MPV буде оснащена потужним та економічним двигуном об’єму 1,5 л.
 
Коментує Томокі Учіда, президент P.T. Honda Prospect Motor:
«Новий MPV розроблявся з урахуванням дорожніх умов і водійських переваг жителів Індонезії. До того ж і випускатися ця модель буде безпосередньо в Індонезії – на новому заводі в місті Краванг, запуск якого запланований на першу половину 2014 року. Все це Honda MPV унікальним продуктом на автомобільному ринку Індонезії».