Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Світова прем’єра концепту Honda Civic Type R відбудеться в Женеві

Світова прем’єра концепту Honda Civic Type R відбудеться в Женеві
14 лютого 2014
Honda оголосила список моделей, які будуть представлені на Женевському автосалоні 2014. Поціновувачів автотехнологій порадують світовий дебют концепту Civic Type R, європейська прем’єра концепту на паливних елементах FCEV, трансмісія NSX, а також презентація перегонової моделі 2014 Civic WTCC.

Концепт Civic Type R: перегонове авто для звичайних доріг

Найочікуваніша подія на стенді Honda в Женеві – світовий дебют концепту Civic Type R, що продемонструє напрям розвитку дизайну цієї моделі. Екстер’єр авто відображає концепцію «перегонового авто для звичайних доріг». Сміливе й виразне дизайнерське рішення підкреслює видатні ходові характеристики моделі. Планується, Type R потрапить у серійне виробництво в 2015 році.

Концепт FCEV: лідерство в передових технологіях

Концепт FCEV укотре закріпляє лідерство Honda в галузі інноваційних рішень. Обтічний та аеродинамічний, концепт демонструє майбутнє автомобілів на паливних елементах. Нове покоління таких авто Honda збирається запустити у США і Японії в 2015 році, а трохи згодом – і в Європі.

Honda NSX: еволюція триває

Вперше на автосалоні Honda представить трансмісію NSX. Система включає двигун V6 з безпосереднім упорскуванням і подвійним турбонаддувом, а також інноваційну тримоторну гібридну установку Sport Hybrid SH-AWD®.

2014 Civic WTCC: дух змагання

Слідом за перемогою Honda в Кубкові конструкторів WTCC 2013 компанія представить оформлення нової моделі 2014 року. Крім того, на стенді буде виставлено легендарне авто RA271, що брало участь у перегонах Формули 1 у 1964 році, а також турбиродвигун RA168E, встановлений на авто в сезоні 1988 року.

Прес-конференція Honda відбудеться 4 березня 2014 року о 15:15 (за Київським часов) на стенді компанії (4250).