Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Офіційна заява від ТОВ "Хонда Україна"

Офіційна заява від ТОВ
28 липня 2014

Шановні споживачі, клієнти та колеги,

Товариство з обмеженою відповідальністю «Хонда Україна» отримало інформацію про те, що невідомими особами шляхом розсилання на мобільні телефони sms-повідомлень від імені «компанії Honda-Motor» поширюється інформація про нібито «акційний розіграш автомобіля від компанії Honda-Motor» та про виграш адресатів зазначених sms-повідомлень у такому «акційному розіграші».

При цьому для отримання інформації про згаданий «акційний розіграш» та виграш в ньому адресати sms-повідомлень відсилаються на веб-сайт http://honda-motor.key.ua/ та на контактні телефони, номери яких містяться у поширюваних sms-повідомленнях та на вказаному веб-сайті http://honda-motor.key.ua/.

З огляду на зазначене вище, Товариство з обмеженою відповідальністю «Хонда Україна» заявляє та інформує про те, що:

  1. Ані Товариство з обмеженою відповідальністю «Хонда Україна», ані офіційні дилери «Honda» в Україні не мають жодного стосунку до зазначеного вище «акційного розіграшу», веб-сайту http://honda-motor.key.ua/ та інформації, яка міститься на ньому та/або у sms-повідомленнях, які надсилаються від імені «компанії Honda-Motor»; та
  2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Хонда Україна» як офіційному дистриб’ютору «Honda» в Україні не відома така особа, як «компанія Honda-Motor», а отже, зазначена «компанія Honda-Motor» не має жодного стосунку до групи компаній «Honda» та її офіційних представників; та
  3. Інформація про будь-які акції, які офіційно проводяться Товариством з обмеженою відповідальністю «Хонда Україна» та офіційними представниками групи компаній «Honda» в Україні, розміщується винятково на нашому офіційному веб-сайті  http://honda.ua та/або така інформація може бути отримана винятково за телефонами нашої інформаційної лінії 0 (800) 30 71 71 та (044) 390 71 71 згідно з умовами, зазначеними на нашому офіційному веб-сайті http://honda.ua.    

 

 

З повагою, ТОВ «Хонда Україна»