Мотиви Скандинавії від компанії Honda на Міжнародній виставці троянд та садівництва

Мотиви Скандинавії від компанії Honda  на Міжнародній виставці троянд та садівництва
12 червня 2015
У травні 2015 року компанія Honda представила свою силову техніку: ґрунтофрези, газонокосарки та мініелектростанції, а також мотоцикли та автомобілі на сімнадцятій Міжнародній виставці троянд та садівництва, що відбулася на стадіоні Сейбу Доум в передмісті Токіо. Стенд Honda представляв собою двоповерхову будівлю, помітну з будь-якого куточка стадіону, оточену білим перламутровим садом у скандинавському стилі.

Електричні газонокосарки й портативні електростанції компанії Honda були представлені на стенді з галявинкою й столом, разом із різноманітними садівничими інструментами. Представлені бензинові продукти компанії були добре прийняті широким загалом (особливо новачками) завдяки їхній простоті користування, транспортування та зберігання палива.    

Міжнародна виставка троянд і садівництва, найбільша виставка садівництва в Японії, пропогандує розведення троянд та садівництво по всьому світу. В Токіо зібралися понад 200 тисяч любителів садівництва з усіх куточків світу. Захід, проведений на бейсбольному стадіоні, роївся відвідувачами.  

Компанія Honda бара участь у цьому заході вже водинадцяте, і за цей час погляди відвідувачів на ґрунтофрези значно змінилися, частково через все більшу популярність в Японії вирощування овочів як хобі. Більшість відвідувачів вважали ґрунтофрези інструментами для польових робіт на фермах, але за останній час кількість користувачів грунтофрез серед любителів-садоводів значно збільшилася.

Такі заходи, як ця виставка, надають покупцям чудову можливість ознайомитися як із новою, так і з традиційною продукцією компанії, побачити її і роботі та скласти плани на майбутню купівлю.