Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Мотиви Скандинавії від компанії Honda на Міжнародній виставці троянд та садівництва

Мотиви Скандинавії від компанії Honda  на Міжнародній виставці троянд та садівництва
12 червня 2015
У травні 2015 року компанія Honda представила свою силову техніку: ґрунтофрези, газонокосарки та мініелектростанції, а також мотоцикли та автомобілі на сімнадцятій Міжнародній виставці троянд та садівництва, що відбулася на стадіоні Сейбу Доум в передмісті Токіо. Стенд Honda представляв собою двоповерхову будівлю, помітну з будь-якого куточка стадіону, оточену білим перламутровим садом у скандинавському стилі.

Електричні газонокосарки й портативні електростанції компанії Honda були представлені на стенді з галявинкою й столом, разом із різноманітними садівничими інструментами. Представлені бензинові продукти компанії були добре прийняті широким загалом (особливо новачками) завдяки їхній простоті користування, транспортування та зберігання палива.    

Міжнародна виставка троянд і садівництва, найбільша виставка садівництва в Японії, пропогандує розведення троянд та садівництво по всьому світу. В Токіо зібралися понад 200 тисяч любителів садівництва з усіх куточків світу. Захід, проведений на бейсбольному стадіоні, роївся відвідувачами.  

Компанія Honda бара участь у цьому заході вже водинадцяте, і за цей час погляди відвідувачів на ґрунтофрези значно змінилися, частково через все більшу популярність в Японії вирощування овочів як хобі. Більшість відвідувачів вважали ґрунтофрези інструментами для польових робіт на фермах, але за останній час кількість користувачів грунтофрез серед любителів-садоводів значно збільшилася.

Такі заходи, як ця виставка, надають покупцям чудову можливість ознайомитися як із новою, так і з традиційною продукцією компанії, побачити її і роботі та скласти плани на майбутню купівлю.