Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

На Токійському Автосалоні Honda представила нову модель FCV

На Токійському Автосалоні Honda представила нову модель FCV
28 жовтня 2015
44-му Токійському Автосалоні компанія Honda представила нове покоління автомобіля, який працює на водневих паливних елементах. Модель з'явиться у продажу в Японії на початку 2016 року, європейський запуск буде оголошено пізніше.

При конструюванні моделі інженери керувалися принципом максимального збільшення простору в салоні. Завдяки оптимізації розташування трансмісії, фахівцям вдалося створити інтер'єр, в якому з комфортом можуть розміститися 5 пасажирів. Розміри паливних елементів і енергоблоку були зменшені до габаритів  двигуна V6.

Незважаючи на компактний розмір, силові агрегати демонструють вражаючу продуктивність. Кращих результатів вдалося досягти, в тому числі за рахунок зменшення товщини паливних елементів, які стали на 33% компактнішими, ніж ті, які використовувалися в оригінальній моделі FCX Clarity. Варто відзначити, що крім цього інженери збільшили максимальну потужність до 177 к.с.

Інженери Honda вважають, що розвиток концепції компактних силових агрегатів на паливних елементах допоможе більш широко застосовувати нові технології автомобілебудування.

Новинка оснащена спеціальним паливним баком, де під високим тиском зберігається газоподібний водень. У поєднанні з ефективністю силових агрегатів це дозволяє досягти неймовірних показників - автомобіль здатний долати відстані 700 км без дозаправки.

Крім того, поповнення запасів відбувається приблизно за три хвилини, що робить процес дозаправки таким же швидким і зручним, як на звичайних бензинових або дизельних моделях.

Високоефективні силові вузли в поєднанні з літій-іонною батареєю забезпечують миттєве і плавне прискорення, яке досягається за рахунок відсутності необхідності в перемиканні передач.

Крім того, для різного стилю їзди передбачено два варіанти руху: Normal, що забезпечує оптимальний баланс між економією палива і ходовими якостями, і Sport, який дозволяє максимально використовувати можливості нової моделі.

Автомобіль відрізняється плавними лініями, які підвищують рівень аеродинаміки. Характерний передній бампер з світлодіодними фарами надає яскравий і агресивний образ моделі, а вентильовані передні крила є додатковим спортивним елементом. Крім того, модель оснащена 18-дюймовими алюмінієвими дисками зі стильним оригінальним дизайном.

Інтер'єр поєднує розкішну обробку салону, шкіряні сидіння і металеву окантовку передньої панелі і інших елементів. Просунута мультимедійна система запропонує майбутнім власникам безліч розважальних та інших функцій.

Honda планує запустити модель на декількох європейських ринках в 2016 році. Будучи частиною міжнародного консорціуму HyFive, компанія має намір поставляти дані моделі, сприяючи тим самим розвитку сучасних технологій.

Дані заходи здатні вирішити найголовніші проблеми сучасної автомобільної індустрії, такі як: залежність від споживання нафтопродуктів і забруднення навколишнього середовища.