На Токійському автосалоні компанія Honda представить ряд інноваційних концептів

На Токійському автосалоні компанія Honda представить ряд інноваційних концептів
05 жовтня 2015
На Токійському автосалоні, який розпочнеться 29 жовтня, компанія Honda покаже ряд моделей та інноваційних рішень в області підвищення рівня мобільності та зручності пересування. Зокрема, на виставці відбудеться японський дебют спортивного Civic Type R, який вже продемонстрував успіх у Європі. Вироблена в Великобританії модель буде доступна для японських покупців в кінці цього року.

Honda також представить відвідувачам модель S660 - спортивний автомобіль з відкритим верхом, який продається виключно в Японії. Незважаючи на компактні розміри, інженерам вдалося поєднати в моделі ефективність, продуктивність і спортивний характер.

Крім цього, публіка зможе побачити концепт Honda Project 2&4, який нещодавно був представлений на автосалоні у Франкфурті. Прототип був створений під час світового конкурсу, проведеному серед різних дизайн-студій Honda. У результаті спільної роботи мотоциклетної студії в Асаці і автомобільного центру в Вако, був сконструйований унікальний болід, що поєднує кращі можливості транспортних засобів. Прототип оснащений силовим агрегатом, який встановлюється і на спортивний байк Honda RC213V.

Одними з головних новинок майбутнього Токійського автосалону стануть концепти Wander Stand і Wander Walker. Унікальні транспортні засоби призначені для того, щоб надати людям нові можливості свободи пересування. Обидва транспортні засоби виконані у футуристичному стилі, з урахуванням мінімального розміщення органів управління на панелі. Вся необхідна інформація виводиться на вітрове скло за допомогою проекційних технологій.

Wander Walker в свою чергу представляє собою високотехнологічний скутер з просунутою інформаційно-розважальною системою, дерев'яною обробкою і оббивкою ручок керма натуральною шкірою. Окремо варто сказати, що передні колеса здатні повертатися на максимально можливий кут, що дає скутеру відмінну маневреність.