Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Новинки Honda на автосалоні в Токіо: серійна версія Urban SUV і концепт S660

Новинки Honda на автосалоні в Токіо: серійна версія Urban SUV і концепт S660
20 листопада 2013
Сьогодні на Токійському автосалоні Honda вперше представила нову серійну модель Urban SUV. На японському ринку автомобіль називатиметься Vezel. В Європі він з’явиться у 2015 році. Назва моделі буде затверджена ближче до дати виходу на ринок. Також Honda презентувала ще одну новинку – концепт спортивного купе S660.

Зовні Urban SUV відповідає класичному уявленню про SUV, при цьому верхня частина кузова виконана в стилі купе. Завдяки чітким лініям кузова авто виглядає емоційно й натхненно. Якщо говорити про інтер’єр, то тут всім буде комфортно: зона водія й пасажира спереду вирізняються високоякісними матеріалами оздоби, а простір для тих, хто сидить позаду – зручний та функціональний.

 В Японії будуть доступні бензинова та гібридна версії моделі Vezel. Гібридна модель отримає систему Sport Hybrid i-DCD* з 1,5-літровым двигуном із безпосереднім впорскуванням і високопродуктивним електромотором. Бензинова версія комплектуватиметься 1,5-літровим двигуном із безпосереднім впорскуванням. Обидва варіанти Vezel укомплектовані трансмісіями нового покоління, що забезпечують динаміку керування поряд із щонайвищою економічністю.

 Запуск японської версії запланований на 20 грудня 2013 року.

 Інший дебютант Honda – концепт S660, що порадує водіїв маневровістю й динамікою, чудовою стійкістю та яскравим дизайном.

 «Це авто втілює вільне мислення наших молодих конструкторів, що хотіли зробити незвичайний та особливий автомобіль. Honda, – коментує Таканобу Іто, генеральний директор і президент Honda Motor Co. – У цю модель наші інженери вклали всю свою пристрасть та застосували найсучасніші технології». 

Автомобіль розроблений для сегмента компактних авто й увійде в серійне виробництво в 2015 році.

 

* i-DCD – скорочення від Intelligent Dual Clutch Drive – інтелектуальна система з подвійним зчепленням