Новинки Honda на Нью-Йоркському автошоу 2014: субкомпакт Fit, відродження HR-V і робот ASIMO наступного покоління

Новинки Honda на Нью-Йоркському автошоу 2014: субкомпакт Fit, відродження HR-V і робот ASIMO наступного покоління
24 квітня 2014
Honda продовжує розширювати лінійку малолітражних автомобілів для нового покоління водіїв: на Нью-Йоркському автосалоні 2014 року компанія презентувала відразу дві компактні моделі – Fit зразка 2015 року й компактний кросовер HR-V, що з’явиться на північноамериканському ринку вже цієї зими.

Оновлений HR-V: повернення легендарного компакта

 Через майже десять років після припинення випуску HR-V, Honda знову починає виробництво знаменитого кросовера. В Нью-Йорку компанія продемонструвала перші офіційні фото оновленого компакта, що може з’явитися на американських дорогах уже цієї зими. Крім повністю оновленого екстер’єра, що став виразнішим та агресивнішим, новий  HR-V порадує своїх власників значно просторішим і функціональнішим салоном, завдяки центральному розміщенню паливного бака. HR-V буде також оснащений ексклюзивною системою Magic Seat® («Чарівні сидіння») від Honda, що пропонує безліч варіантів розміщення для пасажирів та багажу, а також дозволяє складати другий ряд сидінь врівні з підлогою, таким чином значно збільшуючи місткість багажника.

 

Новий Fit задає стандарти в своєму класі

Honda Fit 2015 року встановлює нові стандарти в субкомпактному сегменті. Новий Fit пропонує найкраще у своєму класі поєднання місткості, технічного оснащення, економічності й вартості. Модель комплектується цілим арсеналом стандартного й опційного обладнання, в тому числі широко кутовою камерою заднього огляду, модулем Bluetooth®, водійським дзеркалом підвищеної оглядовості, аудіосистемою з 7-дюймовим дисплеєм і модулем HondaLink™, а також екраном LaneWatch™.

Новий Fit буде випускатися з потужнішим та економічнішим  1,5-літровим 4-циліндровим двигуном із безпосереднім упорскуванням із лінійки Earth Dreams Technology™. Додатковому скороченню споживання палива сприятимуть безступінчата автоматична трансмісія або 6-ступінчата механіка.

Зберігши впізнавані риси попередньої версії, новий Fit став дещо коротшим (- 4,06 см), ширшим (+ 0,76 см) і отримав довшу колісну базу  (+ 3,05), що справило позитивний вплив на керованість та стійкість. Пасажири заднього ряду напевне  будуть задоволені збільшеним простором для ніг, що складає рекордні у своєму класі   99,8 см. При цьому конфігурацію салону нової моделі можна легко міняти завдяки системі Magic Seat®.

 

Перше знайомство з ASIMO нового покоління

Автомобільна виставка в Нью-Йорку запам’ятається відвідувачам не тільки презентацією нових моделей автомобілів, а й демонстрацією здібностей нової версії людиноподібного робота Asimo, що втілює передові досягнення компанії Honda в галузі мобільності.

ASIMO, ім’я якого розшифровується як Advanced Step in Innovative Mobility (Наступний Крок в Інноваційній Мобільності), навчився спілкуватися мовою жестів англійською та японською завдяки підвищеній рухливості пальців, став швидше бігати, може легше підійматися сходами, плавно переходить із крокування на біг, а також отримав цілий ряд інших разючих здібностей.