Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Новинки Honda на Женевському автосалоні

Новинки Honda на Женевському автосалоні
03 березня 2015
3 березня 2015 року компанія Honda в рамках Женевського автосалону представить свої найважливіші новинки 2015 року. Від високоефективних і перегонних автомобілів до просунутого концепту на паливних елементах, і кожна з представлених моделей – нова чи повністю оновлена – свідчить про те, що в Європі на бренд чекає дуже важливий рік.

Першим серед новинок буде представлений серійний Honda Civic Type R. Сконструйований і створений відповідно до концепції «перегоновий автомобіль для звичайного водія», він стане найекстремальнішим Type R за всю історію лінійки – його захоплива динаміка задасть нову планку в цьому сегменті. На ньому вперше буде встановлений новий фірмовий двигун VTEC TURBO об’ємом 2 л. Агресивний стиль і нове шасі об’єднаються в цьому автомобілі, щоб запропонувати потенційному водію найвсеохопніший і повний захват від водіння серед машин цього класу. Type R з’явиться в продажу цього літа.

Також на автосалоні – вперше в Європі – можна буде побачити виробничу версію Honda NSX. Урухомлюваний інноваційним шестициліндровим силовим агрегатом, цілком новий NSX вважає своїм покликанням надавати «новий досвід спортивного водіння» з головним акцентом на точності роботи.

Концепт автомобіля на паливних елементах FCV був вперше показаний в Токіо в листопаді 2014 року, а тепер дебютує в Европі на Женевському автосалоні. Футуристичний стиль концепту FCV демонструє еволюцію автомобілів Honda на паливних елементах і є втіленням плану компанії взяти участь в будівництві «суспільства, що живе на водневій енергії».

Також глядачі зможуть ознайомитися з готовим до виробництва Honda HR-V, продажі якого в Європі стартують цього літа. HR-V – це унікальна пропозиція в сегменті кросоверів – динамічний стиль, універсальність міні-вена й висока паливна економічність. Поряд із оновленими моделями, він демонструє передовий підхід бренда до технологічних інновацій.

Ще однією ілюстраціє. Вміння компанії Honda створювати універсальні та інноваційні автомобілі для всієї сім’ї можна назвати Honda Jazz, який також буде вперше представлений в Женеві. Jazz третього покоління пропонує сміливий, однак, вишуканий дизайн, неперевершену просторість і гнучкість. На ньому буде встановлений спільний для автомобілів класу  B силовій агрегат – зовсім новий бензиновий двигун i-VTEC об’ємом 1,3 л з лінійки Earth Dreams Technology.

В процесі підготовки до повернення в Формула-1 Honda також представить новий перегоновий автомобіль Honda Макларен.