Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Новинки мотосезону від Honda: моделі на будь-який смак

Новинки мотосезону від Honda: моделі на будь-який смак
18 червня 2014
«Хонда Україна» продовжує розширяти асортимент мотоциклів на українському ринку. В 2014 році прихильників бренду порадують п’ять нових моделей. Знайти для себе підхожий варіант зможуть як новачки, так і досвідчені мотоциклісти.

Попри всі труднощі на ринку, скасування таких важливих галузевих заходів, як «Мотобайк» і складної економічної ситуації в країні, Honda продовжує розвивати мотокультуру в Україні. Так, цього року компанія представляє п’ять нових моделей. Ба більше, в 2014-му «Хонда Україна» виводить на ринок новий сегмент – скутери.

Дебютант сезону – швидкий і компактний скутер Fizy 125. Ця модель – економічне й зручне рішення для руху по місту. Скутер доступний за прийнятною ціною (всього від 26 000 грн) і не потребує серйозних ресурсів в експлуатації. Форма і розмір фар роблять скутер придатнішим для руху в темну пору доби. Fizy 125 – це надійне й зручне рішення для руху містом. Такий помічник дає можливість не стояти на місці навіть у щільному трафіку.

Подарунок для всіх любителів швидкості – оновлені версії універсальних мотоциклів NC750S і NC750X. В обох моделях збільшена потужність і крутний момент. У стандартній комплектації з’явилась ABS, а також покупці тепер можуть вибрати між класичною КПП і новою трансмісією з подвійним зчепленням. Різниця між мотоциклами в розмірах і деяких елементах дизайну. NC750X трохи більший і тому краще підходить для пересування бездоріжжям.

Ще один новачок сезону – класичний мотоцикл CB650F. Динамічний й агресивний дизайн чудово підкреслює характер цього «бійця». Мотоцикл оснащений чотирициліндровим двигуном, здатним видавати 63 Нм крутного моменту при 8 000 об/хв.

Тих, хто не звик хвилюватися про якість дорожнього покриття, порадує ще одна прем’єра сезону – багатоцільовий мотоцикл Honda CRF250L. Його габарити, ергономіка й невелика вага дозволяють власникові почуватися впевнено як на міських вулицях, так і за межами прокладених доріг.  Одноциліндровий двигун видає достатню потужність, крутний момент і має чудову паливну економічність.

«Ми продовжуємо розширяти модельний ряд Honda, прагнучи відповідати вимогам різних категорій мотоциклістів: від новачків до профі, – коментує Таку Касахара, президент «Хонда Україна». – З мотоциклів почалася історія бренду. Всі ці роки ми не боялися експериментувати й шукати нове. Тепер ми назбирали досить експертизи, щоб запропонувати нашим клієнтам найдосконаліші моделі. Впевнений, що українські прихильники бренда їх обов’язково оцінять».