Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

В Україні стартували продажі оновленого Honda Accord

В Україні стартували продажі оновленого Honda Accord
05 липня 2017
В кінці червня 2017 року в Україні стартували продажі оновленого Honda Accord – одного з флагманів модельного ряду компанії Honda. Довгоочікувана новинка стала більш сучасною, спортивною та економічною. Тепер Honda Accord відрізняється елегантним дизайном, розширеним списком опцій, переналаштованим шасі, а також більш жорстким кузовом. Зміни також включають нову світлодіодну передню і задню світлотехніку, розширений набір преміальних функцій і технологій.

Характер нової моделі відповідає її більш спортивній і динамічній зовнішності. Поставивши задоволення від керування понад усе, інженери Honda зробили Accord 2017 ще більш чутким і надали йому відточену керованість за допомогою збільшення жорсткості несучої структури кузова, нових високоефективних пружин і амортизаторів, а також нових налаштувань електричного підсилювача керма.

Оновлений Accord доступний з 2,4-літровим двигуном DOHC i-VTEC потужністю 188 к.с. за ціною від 908 000 грн* в комплектації Executive, яка має розширений набір обладнання, здатний задовольнити найвибагливішого клієнта. Крім того, в порівнянні з попередником, він став не тільки більш потужним, але і набагато економічним завдяки системі Eco Assist ™.

Респектабельний бізнес-седан від Honda пропонує високий рівень оснащення і безліч передових технологій.

«Ми надзвичайно раді можливості нарешті представити таку довгоочікувану новинку українським автомобілістам. Ми впевнені, що її оновлений динамічний екстер'єр, сильніший характер, потужний двигун і продуманий до дрібниць салон буде їм до смаку», коментує старт продажів Дашко С.Н, директор компанії «Прайд Мотор», офіційного імпортера автомобілів Honda в Україні.

Більш детальну інформацію Ви зможете отримати в дилерському центрі свого міста.

 Дізнатись більше про Honda Accord

* Ціна вказана в гривнях станом на 05.07.2017р.