Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

В Україні стартують продажі Honda Civic Sedan 2017

В Україні стартують продажі Honda Civic Sedan 2017
28 липня 2017
Чудова новина для шанувальників одного з найзнаменитіших автомобілів компанії Honda – десяте покоління Honda Civic Sedan вже з'явилося на ринку України. Оновленій моделі є чим здивувати і вразити потенційного покупця: від нової зовнішності, з якою автомобіль тепер виглядає як спортивне купе, і збільшеного до 519 л багажника, до багатої комплектації і привабливої ціни.

Зміни в дизайні Honda Civic Sedan 2017 помітні з першого погляду –він став значно яскравіше і виразніше за рахунок третього бічного вікна позаду задніх дверей, нової решітки радіатора з хромованою окантовкою, фар, запозичених у концепт-кара 2015 року, та інших деталей, які роблять його вигляд сучасним і революційним.

Крім стильної та привабливої зовнішності, оновлена ​​модель також пропонує просторий 5-місний салон, зручний об'ємний багажник, економний 1,6-літровий двигун потужністю 125 к.с., якісний інтер'єр, що відповідає духу часу, і безліч передових технологій.

«Десяте покоління седана Civic –це дуже вдале поєднання радикально нового дизайну, комфорту, інноваційних технологій, націлених на допомогу водієві і гарантування йому задоволення від водіння, багатої комплектації і при цьому привабливої і конкурентної ціни –від 22 900 $, –коментує прем'єру Дашко С.М., директор компанії «Прайд Мотор», офіційного імпортера автомобілів Honda в Україні. –Ми не сумніваємося, що з таким набором переваг Civic Sedan 2017, як і всі попередні його покоління, збереже традицію перевищення очікувань автомобілістів і отримає заслужену популярність на ринку України».

Більш детальну інформацію Ви зможете отримати в дилерському центрі свого міста.